Komentowana treść: Blender v2.27 na MorphOS-a?
[#1] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
Wiem, ze to pare osob denerwuja moje optymistyczne komentarze ale tym razem sie nie powstrzymam. :)



Ale wypas! Wreszcie normalnie wygladajacy program 3D na Amige! To naprawde ogromny AS w rekawie Pegasosa. Tego ASa wytracic moze tylko Realsoft na AmigaOS4. Taka wojna mi sie podoba. :)



Niesamowicie interesuje mnie tez ten port MESA. Co to ma byc? Dlaczego nie bylo o tym nic slychac? Potrafi to korzystac z akceleratora 3D? Jezeli tak to chyba narazie tylko z Voodoo3, prawda? Z tego wynika, ze mamy juz 2 OpenGLe na Pegasosa. Jejciu - kiedy ten wrzesien... :D
[#2] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
celem uzupełnienia :) :



http://zapek.meanmachine.ch/blender_snapshot001.jpg
[#3] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1786




celem sprostowania :) :



Ten sam link jest w newsie ;)

[#4] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
Wiecie Panowie co to moze oznaczac - moj kolega pecetowiec chyba kupi sobie Pegaza!
[#5] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1773


MDW, czemu na wrzesien czekasz? Przeciez nie wiadomo, co będzie we wrzesniu. Pegasosy sa w sprzedazy teraz. Zaraz pojawia sie tez karty G4 do Pegasosow. Kiedy bedzie Pegasos2 nie wiadomo. Moze wrzesien, moze grudzien, moze... Zawsze sa jakies poslizgi. Sytuacja wyglada tak, ze Peg2 jeszcze nie zaprojektowano. Nawet nie wiadomo, jakie beda dane techniczne. Kiedy w koncu zaprojektuja i wyprodukuja, to jeszcze trzeba bedzie system dostosowac do nowego sprzetu... Najprawdopodobniej tez dystrybutorzy beda w pierwszej kolejnosci sprzedawac upgrade-y dla obecnych klientow. Dlatego najlepiej jest nie czekac w nieskonczonosc i teraz kupic Pegasosa z G3, a potem ewentualnie zrobic wymianke na Peg2 z G4.
[#6] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
MDW - patrz jak się o ciebie biją ;) Przeczytałem już przynajmniej kilka komentarzy z 'obu stron', z których mogę wywnioskować, że tu nie chodzi o przekonania kto jest za Pegasosem a kto za AmigaOne, a o to co wybierze MDW i czy zrobi to już teraz ;)
[#7] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1823


Chłop ma powodzenie :) Każdy mu chce poradzić ... a ja radze wyjąć zakurzone C64 i włączyć stare dobre commando :)
[#8] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1826


Hehehehe - dobry pomysl;). Tylko jezeli juz mialbym sie zdecydowac na taki krok to byloby to Atari 65XE :D
[#9] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1823


Liczy sie kazdy klient. Kazdy jest wazny kto ma 4000 zl w kieszeni i troche nierowno pod sufitem;). Mi troche sufit odstaje od normy ale 4000 na zbyciu narazie nie mam - jednak o tym szaaa, bo przestane byc popularny;).
[#10] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1821


No to mi dowaliles. Ja nie wiem dlaczego ale nastawilem sie na to, ze we wrzesniu bedzie Pegasos2. Baaa - ja tam gdzies widzialem zapowiedz premiery Pegasosa2 na party Symphony (4-6 lipca 2003) ale uznalem to za pomylke. W ten wrzesien jak najbardziej przez caly czas wierzylem.



W takim razie powiedz mi czym grozi uzywanie obecnego Pegasosa z ta nakladka-poprawka. Czy bede mial z tym jakies problemy? Kaczus cos o tym pisal ale on ma bez "tego czegos".



Tak czy inaczej wrzesniowy termin pozostaje dlatego, ze jakiejkolwiek kasy moge spodziewac sie dopiero 31 sierpnia. Jezeli wyjdzie mi (nam) to co planujemy i nad czym sie mordujemy od 3 miesiecy to Pegasos pewnie zawita do Legnicy. Jezeli nie uda sie zarobic kasy to niestety dalej bede wkurzal ludzi moimi tekstami w stylu: "za tydzien kupuje", albo "grzech nie kupic";).
[#11] Re: Blender v2.27 na MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz nr #1829


> No to mi dowaliles.



Po prostu radzę wszystkie terminy traktować z przymrużeniem oka. Ile razy ktoś nam coś obiecywał, a potem...



> W takim razie powiedz mi czym grozi uzywanie obecnego Pegasosa z ta nakladka-poprawka.

> Czy bede mial z tym jakies problemy?



Tylko z pierwszymi Pegasosami były problemy. Wiem, bo miałem Pegasosa z serii BETATESTER (pierwszego w Polsce, a potem wymieniłem na aprilowego. Problemy sprzętowe zniknęły. Pegasos działa tutaj idealnie stabilnie 24 godziny na dobę, oczywiście DMA mam włączone.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem