Komentowana treść: Lipcowy CAM
[#1] Re: Lipcowy CAM
Super - wreszcie się przyznali - amigaos to była zwykła kopia systemu z 1977 roku,

wszystko nawet wywołania systemowe jest identyczne

[#2] Re: Lipcowy CAM
W odpowiedzi na komentarz #1913


A ja myślałem że jest Back For The Future i że Amiga Os jest z 2077 ... :)
[#3] Re: Lipcowy CAM
Jak Panowie od OS4 skończą ten nowy interfejs bibliotek, dołączą go do systemu, i skompilują całość pod PPC, to porozmawiamy sobie wtedy o uruchamianiu SnoopDosa pod tymże ;)
[#4] Re: Lipcowy CAM
W odpowiedzi na komentarz #1913




Nie widzę niczego niestosownego w tym że do stworzenia amigowej dos.library użyto TRIPOS w wersji z 1985r stworzonego dla systemów 68000. Nigdy też nikt nie twierdził ani nie zapewniał że DOS.library jest wyłącznym pomysłem i patentem autoró° amigaOS



Nie wiem dlaczego więc uznajesz to za przyznanie się do "winy" po latach.

Takie były czasy że się używało rozwiązań wymyślonych przez innych.

Stacja 3.5 cala to wymysł IBM może do tego też twórcy amigi powinni się przyznać?



A wogóle to nawet jeżeli amigowy DOS ma korzenie w 1977r to i tak był do niedawna dużo lepszy od DOSów wielu systemów.

A wersja 50.x dos.library jak widać daje już naprawdę niezłe możliwości.

[#5] Re: Lipcowy CAM
W odpowiedzi na komentarz #1930




Ano zobaczymy.



Ale w ostateczności snoopdos nie jest niczym skomplikowanym i wymagającym.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem