Komentowana treść: Warp Datatypes v45
[#1] Re: Warp Datatypes v45
Niestety nie można już powiedzieć, że datatypes z tej serii są 'dobre i darmowe'. Z tego co zauważyłem od teraz jest to pakiet shareware, z którego rejestracje trzeba zapłacić 15 GBP (funtów brytyjskich).
[#2] Re: Warp Datatypes v45
Szkoda że nie 1500 :/ czy Ci wszyscy koderzy myślą że na Amidze zbiją majątek, nie rozumiem takich ludzi. Rozumiem że za dobrą prace należy się nagroda ,ale bez przesady ;). Gdybym był koderem wystarczyły by mi emaile od ludzi że to co robię im się przydaje, podoba itd. Amiga to fajne hobbi że drogie to każdy wie, ale... Litości !, SHAREWARE SUXX.
[#3] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1957




W sumie to racja, jednak autor powinien miec na "piwo" za swoja prace. Jednak myslac normalnie 15 GB to nie 15 zl.

[#4] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1958



Musi u nich piwo droższe :))



[#5] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1958


Tylko, że dla nich to pewnie tyle jest. Tylko my mieszkamy w chorym kraju :(
[#6] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1960


Tylko, że dla nich to pewnie tyle jest.



Bardzo celna .. dla niemca/austryjaka 15 Euro, dla anglika 15 GBP, a dla amerykanina 15 $ to tak jak dla nas 15 zł. Tak poprostu jest. Pomyślcie sobie ile to jest 15 zł dla rosjanina albo ukraińca ... che?
[#7] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1957


No właśnie. Gdybyś był koderem, to byś wiedział jaki to czasem ciężki "kawałek chleba", i nie pisałbyś takich dziwnych rzeczy.

Anigowi koderzy niestety są w o tyle dziwnej sytuacji, że amigowcy rzadko sami z siebie chociażby swoją postawą zachęcają do rozwijania softu na tą platformę... Więc nie dziw się że wielu przechodzi na shareware, albo na inne platformy, czy zarzuca rozwijanie swojego softu dla anigi.
[#8] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1973


Jakie dziwne rzeczy ja wypisuje ? Same fakty ;) Autor prawie nic nie zmienił w porównaniu z poprzednią wersją i nagle wyskakuje z 15 funtami. Przecierz spokojne można używać starej wersji za free bo żadnych różnic nie zauważyłem, chyba że w treści "program history" ;) ;)
[#9] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1981


Facet wejdź na strone WarpDataTypes, a różnice/zmiany są tam wyszczególnione na stronie głónej :D !!! Pozatym po kilku latach rozwijania pakietu autor mógł w końcu dojść do wniosku że zasłużył na mały rewanż ze strony użytkowników. A 15 funciaków możę przecierz przenegocjować dla polaków punkt rejestracyjny w PPA (np.: na 15 zł).
[#10] Re: Warp Datatypes v45
Jakie zmiany dostały robione to ja dobrze wiem :D jednak moim zdaniem są one nie adekwatne do zmiany statusu programu, gdyby przyspieszył ze 2x to co innego, ale zresztą to nie moja sprawa autor może ze swoim programe robić co chce, nawet ShareWare fuj... ;)
[#11] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1984


Chyba nie zrozumiałeś autora WarpDatatypes to nie ilość zmian ma wpływ na status tylko to że po kilku latach niełatwej pracy otrzymał bardzo wartościowy produkt i zdecydował że chce wkońcu aby ludzie którzy z niego korzystają w jakiś sposób zrewanżowali mu się (tj. 15 funciaków).

Czy to tak trudno zrozumieć, że ktoś chce dostać pieniądze za swoją pracę tym bardziej że przez kilka lat robił to za friko?

Ciekawe co mam rozumieć poprzez ShareWare fuj... ??? Czyżby wg Ciebie wszystko powinno być za darmo?
[#12] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1983


Cenę może i dałoby się przenegocjować, ale nie ma co liczyć na tak niską. Jeżeli udało by się wynegocjować 60-65 PLN, to ile osób byłoby zainteresowanych?
[#13] Re: Warp Datatypes v45
W odpowiedzi na komentarz #1987


Nie wątpie w to że Oliver wykonał bardzo dobry produkt jednak zgadzam się z przedmówcami że na nasze polskie warunki 100 (jedno piwo dla autora) złotych za datatypy to jednak troche za dużo i raczej wątpie żeby autor zmienił cene jak to było kiedyś z innymi produktami tz. 15DM,15$,15 funtów i 15zł dla polaków :). Chyba po 15 zł to by mu się z fotela wstawać nie chciało gdyby przyszedł przekaz. A to ShareWare fui... miało tylko i wyłącznie oznaczać to że szkoda że status programu się zmienił :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem