Komentowana treść: Pegasos w akcji
[#1] Re: Pegasos w akcji
Nie mam jak tego obejrzec bo 1. wolne lacze 2. wolny procek + AGA... Moglby ktos kto to sciagnal i oglada bez problemu, zrobic kilka screenshotow z co ciekawszych ujec i gdzies umiescic na necie, albo mi przeslac, bom cholernie ciekawy...? Bylbym dzwieczny co niemiara :)
[#2] Re: Pegasos w akcji
Doîâczam sië do proôby kolegi !
[#3] Re: Pegasos w akcji
No ściągnąłem te filmiki i niestety żaden (pc-owy:() player tego nie puszcza coś chyba nie tak z tymi mpg ? Co z tym zrobić ???

[#4] Re: Pegasos w akcji
No ściągnąłem te filmiki i niestety żaden (pc-owy:() player tego nie puszcza coś chyba nie tak z tymi mpg ? Co z tym zrobić ???

[#5] Re: Pegasos w akcji
A próbowałeś amigowym?
[#6] Re: Pegasos w akcji
W odpowiedzi na komentarz #2018




Wlasnie zaczynam zassysac. Jak da rade odpalic to na pececie to dam znac. Jezeli masz powerke na Ami to sprobuj AMPem, a jezeli 68k to Riva.

[#7] Re: Pegasos w akcji
W odpowiedzi na komentarz #2018




Uruchom je na FroggerzeNG. U mnie chodzą normalnie.
[#8] Re: Pegasos w akcji
W odpowiedzi na komentarz #2023




No i na pececie nie da rady. No to pecetowcy nie ogladna tego (chyba ze przekonwercimy to ffmpegiem...).

[#9] Re: Pegasos w akcji
W odpowiedzi na komentarz #2036


VirtualDub otwiera, przy okazji wyswietlajac błędy w filmie w kilku miejscach.
[#10] Re: Pegasos w akcji
Coz jesli te filmiki to antyreklama MOSa to swietnie spelniaja swoje

zadanie. Filmy sa amatorskie go bolu (nawet statywu do kamery nie

mieli :(), polegaja na sfilmowaniu monitora - nie widac zadnych

czczionek, a w MAME odpalili galage, ciekawe czy nic bardziej

wymagajacego nie mieli. Galaga to chodzi dobrze na classicu! Jestem

podlamany tym co zobaczylem... a jestem fanem raczej MOSa niz A1!!)

[#11] Re: Pegasos w akcji
W odpowiedzi na komentarz #2046


Autor strony uprzedza, że to bardzo amatorskie nagranie wykonane podczas nieformalnego spotkania grupy użytkowników.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem