Komentowana treść: Osiemnastka!
[#1] Re: Osiemnastka!
NO to nasza Amiga jest juz pelnoletnia gdybym pil to bym uczcil ..ale jestem w szoku ze 18 lat temu byl juz taki profesjonalny sysytem,dzwiek i grafika !!!!

AMIGA RULEZ !!!!!!
[#2] Re: Osiemnastka!
To by oznaczaîo űe mimo iű Amiga ma 18 lat to jest mojâ najmîodszâ miîoôciâ.
[#3] Re: Osiemnastka!
Sto lat! Sto lat! Sto lat niech zyje nam!

Droga AMIGO, najlepsze zyczenia urodzinowe!

A wy ludzie cieszcie sie, radujcie i pijcie za zdrowie najlepszego komputera wszechczasow!
[#4] Re: Osiemnastka!
Kochana Amiga! To czesc mojego zycia...to nie jest maszyna, to cos wiecej....



Mam Amige 1000.....moj ulubiony komputer....
[#5] Re: Osiemnastka!
Commodore zawsze przodowało ... dlatego amige 2000 mieliśmy na rok 1989 (czy jakoś tak) a nie na rok 2000 :)



Solenizantce życzenia się należą jednak nie wiem czy wypada świętować pełnioletniość stojąc nad grobem :(

Na szczęście dzisiaj technologia nowoczesna i można długo trzymać na Respiratorze (mediatorze ?).

Mimo wszystko ... Wszystkiego Najlepszego - cokolwiek to miało by znaczyć.
[#6] Re: Osiemnastka!
jednym slowem AMIGA RULEZ ...a tak BTW jesli by ktos chcial sprzedac A1000 to jestem CHETNY !!!

[#7] Re: Osiemnastka!
No to teraz nie grozi nam juz prokurator! Mozemy kochac Amige ile wlezie :)



A tak swoja droga to szkoda, ze jej ojciec tego nie dozyl. Duzo bym dal zeby posluchac co ma do powiedzienia na temat Amigi, jej sytuacji, tego ze przetrwala tak dlugo w tak idiotycznych warunkach. Ciekawe jak wypowiedzialby sie na temat nowych Amig. Ech...
[#8] Re: Osiemnastka!
Wysztkiego Najlepszego! Swiata piekniejszego, czasow lepszych oraz kolorowej teczy.
[#9] Re: Osiemnastka!
:P ;) :D :) :( :o 8)
[#10] Re: Osiemnastka!
Aż łezka się w oku kręci jak wspomina się ten okres czasu :o ... wczoraj nawet przeglądałem stare Bajtki (1986-89) Ah jak wtedy Amigę wszyscy porządali gdy tym czasem dopiero dzisiaj jest pełnoletnia :D
[#11] Re: Osiemnastka!
Szkoda że te dobre czasy się skończyły :(

[#12] Re: Osiemnastka!
W odpowiedzi na komentarz #2380


Mylisz sie. Dobre czasy dopiero sie zaczynaja;)
[#13] Re: Osiemnastka!
W odpowiedzi na komentarz #2382




Masz racje, dobre czasy sie dopiero zaczynaja...AmigaONE i Pegasos... :)



[#14] Re: Osiemnastka!
No to gratulacje!!!!!!!!!...ciagne wlasnie Duke3d pod m68k, zeby to uczcic)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem