Komentowana treść: WGetGUI 0.6.0
[#1] Re: WGetGUI 0.6.0
Kiedy planowana jest wersja dla systemu AmigaOS?
[#2] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #1


Jak wreszcie poskladam spowrotem gcc dla m68k do kupy ;) Czyli powinna byc razem z nastepna wersja (czyli jak znajde wystarczajaco duzo czasu to za jakies 3-4 tygodnie).
[#3] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #2

Ja tam bym napisał "jeśli znajdę tyle samozaparcia"... Zresztą nie mam
ochoty instalować gcc pod 68k :)
[#4] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #3


Wlasnie dzisiaj zaciagnalem sobie archiwum z gcc pod m68k w wersji ready-to-use, tylko glowie sie jak to jak najprosciej pogodzic z mos-gcc, ale z tego co widze, to raczej nie moga istniec w jednym drzewie i bede musial sobie zrobic jakies przelaczniki miedzy nimi... Jak dobrze, ze mam jeszcze troche samozaparcia ;)
[#5] Re: WGetGUI 0.6.0
Poszukiwany ktos z classicem do testow wersji dla m68k.
[#6] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #5


Ja moge posluzyc.
[#7] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #6


Ok, za parenascie minut podesle Ci na maila archiwum. Szczegoly beda w mailu.
[#8] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #7


Jakies 3 dni testow i podesle raport :)
[#9] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #8


A chodzi w ogole? :) Bo gcc na m68k mam tak poskladane, ze balem sie, ze to co wypluje moze miec duze problemy z dzialaniem ;)
[#10] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #9


No chodzi, tzn. (z drobnymi problemami) udalo mi sie go odpalic i... wszystkie szczegoly dostaniesz na dniach w mailu :)
[#11] Re: WGetGUI 0.6.0
W odpowiedzi na komentarz #9


No chodzi, tzn. (z drobnymi problemami) udalo mi sie go odpalic i... wszystkie szczegoly dostaniesz na dniach w mailu, bo jeszcze chce go troche pomeczyc :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem