Komentowana treść: PageStream dla MorphOS-a?
[#1] Re: PageStream dla MorphOS-a?
Powiem to, powiem - "A nie mowilem?" :D
[#2] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #1


Jak bedzie nadal dostepny po tej promocyjnej cenie to kupuje go na 100%. Zastanawiam sie tylko jak takiego zakupu sie dokonuje w naszym cudownym "kraju kwitnacej biedy". Orientuje sie ktos?
[#3] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #2


Karta kredytowa jest potrzebna albo PayPalem...

[#4] Re: PageStream dla MorphOS-a?
Zapomnialem dodac, ze byc moze nie trzeba bedzie sie przejmowac kupowaniem, gdyz jest rozwazane dolaczenie Pagestreama do SB...
[#5] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #4


O k.... Kaczus jak to wypali to masz buzi ode mnie na Amiga Meeting ;) ;) ;)



Wlasciwie emulowana wersja na JIT i tak zaiwania jak dzika i nie tyle cieszy mnie wersja natywna ile sam fakt, ze nie bedzie posyfiona przez piratow:).
[#6] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #5

O k.... Kaczus jak to wypali to masz buzi ode mnie na Amiga Meeting

chcesz mnie karac za dobre nowiny? :P
[#7] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #6


Uuuuuu a tu to mnie uraziles:(

;) ;) ;)
[#8] Re: PageStream dla MorphOS-a?
Jak to Genesi lubi wypowiadac sie o produktach innch firm. Wiedza na ich temat wiecej niz sami autorzy owych produktow. Ciekawe... ;)
[#9] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #8


Może sprecyzuj, no nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
[#10] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #9


Jakis czas temu, zostaly dementowane pogloski/"zapewnienia", ktore to rozpuszczal Bill Buck, ze OS4 bedzie na Pegazosa (tak wiem, technicznie to mozliwe). Po drugie - firma Grasshopper pytala o dalszy rozwoj PS (OS4 czy MOS) i wygral OS4, potwierdzenie tego jest na ich stronie, a tu nagle Genesi wyskakuje z informacja ze dla MOS-a tez bedzie bedzie PS, dla mnie to troche dziwne. Biorac pod uwage w/w, stad moje watpliwosci co do pewnosci firmy Genesi. Faktem rowniez jest ze Grasshopper nie potwierdzil oficjalnie informacji o PS dla MOS, przynajmniej na ich sajcie nic nie ma o tym.
[#11] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #10


Strona PageStream'a nie została jeszcze zaktualizowana.
[#12] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #10


> Jakis czas temu, zostaly dementowane pogloski/"zapewnienia", ktore to rozpuszczal Bill Buck, ze OS4 bedzie na Pegazosa



Jakie zapewnienia??? Niby gdzie ktokolwiek z Genesi zapewniał, że będzie OS4 dla Pegasosa??? Wątpię, żeby w ogóle poważnie wierzyli w możliwość rychłego pojawienia się OS4. Szefostwo Genesi natomiast wielokrotnie powtarzało, że wersja OS4 dla Pegasosa miałaby ich pełne wsparcie. Tak jak Genesi wspiera porty innych systemów na Pegasosa (AROS, Debian, Gentoo, *BSD...) Natomiast z tego co pamiętam, to sam Ben Hermans z Hyperionu nie wykluczył możliwości, że zrobią wersję dla Pegasosa 2.



Na razie jednak OS4 nie ma. Obietnice dotyczące terminu pojawienia się tego mitycznego systemu nie zostały dotrzymane. Nie wiadomo czy i kiedy to się pojawi.



> Po drugie - firma Grasshopper pytala o dalszy rozwoj PS (OS4 czy MOS) i wygral OS4



Nieprawda.



Czytaj uważniej. Nie pytali "OS4 czy MOS", ale "OS4 i co jeszcze". "We will certainly support the upcoming OS4 and AmigaOne combination. The question is if we should try and support the older 68k hardware, Amiga OS clones like MorphOS, or natively compiled Amithlon."



> Faktem rowniez jest ze Grasshopper nie potwierdzil oficjalnie informacji o PS dla MOS, przynajmniej na ich sajcie nic nie ma o tym.



W piątek dostaliśmy maile od Dana Kilroya z wrześniowym eDTP World news. Natomiast informacja o rozmowie Billa Bucka z Deronem Kazmaierem pojawiła się w niedzielę. Having just had a nice conversation with Deron Kazmaier Z tego wniosek, że ta rozmowa odbyła się w sobotę albo niedzielę. Myślę, że Bill Buck zareagował na piątkowy mail, skontaktował się z Deronem i po prostu zapytał o możliwość kompilacji PageStreama dla MorphOSa oraz włączenia tego programu do SuperBundle. Jeśli tak, to informacji o PageStreamie dla MorphOSa można się spodziewać w kolejnym wydaniu - DTP World #7.
[#13] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #12


Niby gdzie ktokolwiek z Genesi zapewniał, że będzie OS4 dla Pegasosa???

Bodajze Bill Buck rozpuszczal takie pogloski.



Natomiast z tego co pamiętam, to sam Ben Hermans z Hyperionu nie wykluczył możliwości, że zrobią wersję dla Pegasosa 2.

Z kolei ja w to watpie, poki co. Wersja na P1 nie ukazala sie z powodu ze, jak powiedzial Ben, nie oplaca im sie suportowac platformy w ilosci 600 sztuk. Czytalem ze P2 tez ma byc 600 sztuk wiec obawiam sie ze powtorzy sie poprzednia sytuacja. No chyba ze Ben zmieni strategie.





W piątek dostaliśmy maile od Dana Kilroya z wrześniowym eDTP World news. Natomiast informacja o rozmowie Billa Bucka z Deronem Kazmaierem pojawiła się w niedzielę[...] Myślę, że Bill Buck zareagował na piątkowy mail, skontaktował się z Deronem i po prostu zapytał o możliwość kompilacji PageStreama dla MorphOSa oraz włączenia tego programu do SuperBundle

Wybacz,ale nie mam dostepu do prywatnych wiadomosci pracownikow roznych firm i swoje zdanie opieram na oficjalnych informacjach.
[#14] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #12


Niby gdzie ktokolwiek z Genesi zapewniał, że będzie OS4 dla Pegasosa???

Bodajze Bill Buck rozpuszczal takie pogloski.



Natomiast z tego co pamiętam, to sam Ben Hermans z Hyperionu nie wykluczył możliwości, że zrobią wersję dla Pegasosa 2.

Z kolei ja w to watpie, poki co. Wersja na P1 nie ukazala sie z powodu ze, jak powiedzial Ben, nie oplaca im sie suportowac platformy w ilosci 600 sztuk. Czytalem ze P2 tez ma byc 600 sztuk wiec obawiam sie ze powtorzy sie poprzednia sytuacja. No chyba ze Ben zmieni strategie.





W piątek dostaliśmy maile od Dana Kilroya z wrześniowym eDTP World news. Natomiast informacja o rozmowie Billa Bucka z Deronem Kazmaierem pojawiła się w niedzielę[...] Myślę, że Bill Buck zareagował na piątkowy mail, skontaktował się z Deronem i po prostu zapytał o możliwość kompilacji PageStreama dla MorphOSa oraz włączenia tego programu do SuperBundle

Wybacz,ale nie mam dostepu do prywatnych wiadomosci pracownikow roznych firm i swoje zdanie opieram na oficjalnych informacjach.
[#15] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #14


Z kolei ja w to watpie, poki co. Wersja na P1 nie ukazala sie z powodu ze, jak powiedzial Ben, nie oplaca im sie suportowac platformy w ilosci 600 sztuk. Czytalem ze P2 tez ma byc 600 sztuk wiec obawiam sie ze powtorzy sie poprzednia sytuacja. No chyba ze Ben zmieni strategie.




A nie pomyslales, ze nie ma wersji pegazowej przede wszystkim z tego samego powodu, dla ktorego nie ma jeszcze wersji na A1? Czy bedzie czy nie, mnie tam rybka, ale troche zdrowego rozsadku i myslenia nigdy nie zaszkodzi...
[#16] Re: PageStream dla MorphOS-a?
A nie pomyslales, ze nie ma wersji pegazowej przede wszystkim z tego samego powodu, dla ktorego nie ma jeszcze wersji na A1?

A nie zauwazyles ze wersja A1 jest tworzona a wersja P1 nawet nie bedzie?
[#17] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #16

Moze i nie bedzie, moze bedzie, nie mi o tym wyrokowac, zreszta i tak malo mnie to interesuje... Ale takie male przypomnienie, w pewnym momencie byla dostepna wersja MOrphosa dla A1... a teraz konkluzja - stworzenie wersji na tak podobnych platformach nie bedzie wielkim problemem... Podstawowa bariera jest roznica biosow... pozostale potrzebne zmiany to kosmetyka...
[#18] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #14


600 sztuk P2? Coś źle czytałeś. Mowa była o 5000 w pierwszej serii przeznaczonej dla normalnych klientów, 600 to seria dla programistów, itp.



Mówisz, że swoje zdanie opierasz na oficjalnych informacjach, może więc poczekasz na oficjalne informacje na stronie PageStreama zamiast tu trollować?
[#19] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #18


600 sztuk P2? Coś źle czytałeś. Mowa była o 5000 w pierwszej serii przeznaczonej dla normalnych klientów, 600 to seria dla programistów, itp.



Dobrze przeczytalem. Na ACP jest napisane "Na początek zostanie wyprodukowane 600 sztuk Pegasosa II" , co mozna zrozumiec jako pierwsza serie i wiecej nie ma informacji o jakis 5000 sztukach. Wiec, podaj mi zrodlo gdzie moge prawde przeczytac o P2, bom zainteresowany.
[#20] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #19


Oryginał i tłumaczenie.
[#21] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #20


Nooo i teraz mam ladna nauczke zeby nie opierac sie na informacjach z (tylko) ACP
[#22] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #21


Bo ACP cenzuruje pozytywne njusy dot. Pegaza, a PPA jest bardziej pro-pegazowe i do tego takie morphosowo niebieskie! :D
[#23] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #19


Na ACP jest napisane "Na początek zostanie wyprodukowane 600 sztuk Pegasosa II"

Więc wg. Ciebie to zdanie mówi ,,zostanie wyprodukowane tylko 600 sztuk'' czy ,,Na początek zostanie..''?
[#24] Re: PageStream dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #23

Opi - coz jak widac dawno umiejetnosc czytania ze zrozumieniem umarla w narodzie...
[#25] Re: PageStream dla MorphOS-a?
Noi niedowiarki mogą sprawdzić na stronie pagestreama i dowiedzieć się
nieco o wersji dla MOSa....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem