Komentowana treść: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
[#1] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
No niby fajnie tylko ta cena mediatora w najtańszej wersji 140 Euro to przecierz około 600zł i to chyba netto :)

Mogliby wreście obniżyć ceny do jakiegoś normalnego poziomu, marzy mi się MediatorLT za 200 zł BRUTTO, no ale tego się nigdy nie doczekam ;)
[#2] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
W odpowiedzi na komentarz #1




A ja wciaz (z uporem maniaka) powtarzam ze Mediator jest malo atrakcyjny, poniewaz nie ruszy na nim MOS.

[#3] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
W odpowiedzi na komentarz #2


oraz Debian

[#4] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
No i co ze nie ruszy? Kto kupuje mediatora do klasyka zeby odpalic na tym mosa czy debiana? windowS tez na nim nie ruszy ani beos ;)
[#5] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
W odpowiedzi na komentarz #4


No jasne - w pełni popieram :)
[#6] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
Wlasnie po pokazie A1 i OS4 trzeba odkladac kase na A1 a nie na kolejne kanapki.....
[#7] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
W odpowiedzi na komentarz #6

E tam, ja wole skladac kase na wymiane G3 na G4 i Pegaza1 na Pegaza2
:)
[#8] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
W odpowiedzi na komentarz #6



Pochwal się więc, co zobaczyłeś na tych pokazach!



Gucio

[#9] Re: Flash Drive za darmo przy kupnie Mediatora
W odpowiedzi na komentarz #8


Co ma piernik (Mediator) do (A1/OS4) wiatraka ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem