Komentowana treść: TvR wersja 2.3
[#1] Re: TvR wersja 2.3
Program jest dobry, z kazda nowa wersja coraz lepszy :) Jestem ciekawy, jak dziala na Pegasos/Morphos.
[#2] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #1


Dziala zapewne tak samo dobrze jak dobrze dziala Mediator z Pegasosoem. ;)
[#3] Re: TvR wersja 2.3
Mialem na mysli Tuner TV, czy dziala na Pegasosie

[#4] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #3


Z tego co mi wiadomo dziala i nie dziala. :)



Juz wyjasniam o co mi chodzi. Sa ludzie ktorzy uzywaja tuneraTV w Pegasosie ale maja oni karty graficzne (konkretnie Voodoo) wpiete z PCI. Jezeli ma sie karte w AGP to podobno tunerTV nie zadziala. Z tego udalo mi sie dowiedziec jest to wina ukladu Articia. Pegasos2 ktory ma wyjsc za jakies 2 tygodnie nie bedzie mial juz Articii wiec wnioskowac mozna, ze TunerV zadziala razem z kazda karta graficzna. Czy tak bedzie to sie przekonamy juz niedlugo. Sam sie przez to zastanawiam nad wymiana Pegasosa1 na 2. Gdybym sie zdecydowal to bylby jedyny powod wymiany, bo ani predkosci mi nie brakuje ani nie mam jakichkolwiek problemow sprzetowych (Pegasosa mam zaAPRILowanego).
[#5] Re: TvR wersja 2.3
Czesc.Robert czy pochodisz z oswiecimia? Jesli tak to Cie chyba znam, hej
[#6] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #4




hmmm troche zejde z tematu... jaka karta jest zainstalowana w Twoim Pegazie? Voodoo 3/4/5 ? Moge kupic Voodoo 5 5500 AGP. Zastanawiam sie czy warto....Czy Radeony 7000 sa szybsze od Voodoo 5 ? Czy Radeon 9600 jest obslugiwany przez P1/MOSa ?.... :D
[#7] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #6


Czy Radeon 9600 jest obslugiwany przez P1/MOSa ?




Nie.
[#8] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #7




a to pech... to jakie karty obsluguje P1 / MOS ?
[#9] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #8


http://www.morphos.net/morphos_graphics.php
[#10] Re: TvR wersja 2.3
A jakie karty dzialaja z A1 Linux ? :)
[#11] Re: TvR wersja 2.3
W odpowiedzi na komentarz #5




Tak pochodze z Oswiecimia.

A skad mnie znasz?
[#12] Re: TvR wersja 2.3
a ja chclabym pozdrowic babcie i ciocie z Warszawy :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem