Komentowana treść: Kolejna prezentacja AmigaOS4
[#1] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
No nie moge..... Na BlizzardPPC To znaczy że będzie system na A1200 Uwierze jak zobacze. A mnie już głupie myśli po głowie chodziły co zrobić ze sprzętem ;)
[#2] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #1


A ja wiedzialem o tym od dawna. Trzeba bylo na spotkania do Gliwic ze mna jezdzic.
[#3] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #2


Od poczatku OS4 byl zapowadany na:

A1/G3/G4

A4000/CSPPC

A1200/BPPC/BVPPC

Wystarczylo tylko uwaznie sledzic wypowiedzi Hyperionu.



PS.

W ubiegla sobote na spotkaniu GGUA goscilismy m.i.: Jacka Piszczka, Marcina Kurka ktorzy prezentowali: Pegasos'a/MorphOS'a 1.3/1.4 ,A1200/BPPC/BVPPC/MorphOS 1.x. Mozna bylo zobaczyc w akcji MPlayera, ImageFX, Heretic2, Quake2, produkty "scenowe" i inne.



Serdeczmnie dziekujemy za pokaz.



[#4] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #3


Skad oni wytrzasneli MOSa 1.3? ;) Obaj sa raczej "MOSowcami z wyzyn" wiec od dawna uzywaja czegos co mozna byloby nazwac etapem przejsciowym miedzy 1.4 a 1.5 (nazwijmy to 1.5 beta). Watpie zeby ktorys z nich mial 1.3.
[#5] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
Pokaz odbywal sie na Pegasosie Marcina, moze gdyby Jacek przywiozl swoj sprzet ... ale sam rozumiesz ... troszke daleko z Torunia.

[#6] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #4


"MOSowcami z wyzyn"



To juz w tym mikroskopijnym polskim srodowisku MOS-owym sa podzialy na Elyte i pospolstwo? ;) Hehe, gratuluje ;)
[#7] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #6


Czy podzial na devloperow mosa i jego userow jest dla Ciebie dziwny? Ale swoja droga fajnie ich MDW nazwal ;)
[#8] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #6


No jasne, że jest wyraźny podział. Oni TWORZĄ MorphOSa a na przykład ja UŻYWAM. :) O "elycie" tu nie ma mowy. Obaj to "maxymalne spoko ludki" i jak trzeba to zawsze pomogą czy doradzą. :)



Ja znam jeszcze bardziej "hardkorowy" przykład. Jest pewne środowisko w którym są tylko dwie osoby i tam tez jest wyraźny podział, bo jedna z nich tworzy pewien program, a druga używa. :D
[#9] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #5


Ale MOSa 1.4 ma każdy morphosowy szeregowiec. Wersja 1.4 juz dawno wyszła oficjalnie i jestem pewien, że ma ją każdy. Na pewno to był MorphOS 1.4 z domieszką kawałków 1.5. :)
[#10] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #7


Ale swoja droga fajnie ich MDW nazwal



No bo tak jest. :) Oni mają już dzisiaj takie rzeczy o których ja moge narazie pomarzyć. Oczywiście i ja będę to niedługo miał. Tylko, ze oni wtedy będą znowu mieli... ech życie szeregowca. ;) ;) ;)
[#11] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #3


Tak dla dokładności to był oczywiście 1.4 ze zmianami które ukażą się w 1.5 - zarówno na Pegazie jak i Amisiach.
[#12] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #6


Jak juz ktos powiedzial podzial jest na developerow i userow co jest jaknajbardziej normalne. Ponadto dostep do developerow jest raczej latwy. Wydaje mi sie, ze taki 'support' jest bardzo mila rzecza. Spruboj sie skontaktowac z dev Windowsa;)
[#13] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #12


Hehehe. No ale przeciez kontakt z developerami Windows znacznie ostatnio ulatwiono. Przy kazdym zwisie programu pod WinXP wywalane jest okno pytajace czy wyslac raport. ;) ;) ;) Ciekawe czy ktokolwiek kiedykolwiek nacisnal TAK i co sie stalo z takim mailem. Tak sobie mysle, ze moze by tak faktycznie przy kazdym zwisie dawac TAK. :D
[#14] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #11


A czy wiadomo coś na temat oficjalnego MorphOS'a dla BlizzardaPPC? Jest jakiś termin czy "zależny" jest on od ukazania się wersji AmigaOS4 również dla BlizardaPPC :)
[#15] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #14


Termin zależy tylko i wyłącznie od tego, kiedy będzie gotowy release MOSa :)
[#16] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #15


zeby uprzedzic pytania: czyli kiedy? - jak wszystko co zwiazane z MOSem za 2 tygodnie... :P

[#17] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #16


Eee nie. Ja bym odpowiedzial na nie slynnym juz: "when it's ready" ;>
[#18] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
[#19] Re: Kolejna prezentacja AmigaOS4
W odpowiedzi na komentarz #18


Przestaniesz zachowywać się jak dziecko? To nie jest pierwszy taki Twój komentarz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem