Komentowana treść: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
[#1] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
Niestety pod Magellanem nie działa ten patch
[#2] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #1




Bo Magellan jest juz bardzo stary i od czasu AmigaOS3.9 ja go przestalem uzywac jako zamiennika Workbencha, tylko go uruchamiam na Workbenchu.
[#3] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #2


Bedzie nowy Magellan pod OS4 :D :D :D
[#4] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #3

Ale z tego co mi wiadomo, to w OS4 nie planuje sie puki co 32 bitowych ikon...
[#5] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #4




Przy tej szybkości grafiki choćby 8bit jaka była na pokazach, to nic dziwnego :)
[#6] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #3


Serio czy to jaja są?

[#7] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #6


Z tego co wiem to juz bylo dawno postanowione. Workbench ma byc dla "mniej zaawansowanych" uzytownikow, a nowy Magellan dla "bardziej zaawansowanych". Zdaje sie, ze Hyperion ma nawet prawo do rozwijania Magellana w wersji na Amige. Tylko cos mi sie wydaje, ze predzej Workbench i Ambient dorownaja Magellanowi niz on powstanie w nowej wersji na AmigaOS4. :)
[#8] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #7


Tylko cos mi sie wydaje, ze predzej Workbench i Ambient dorownaja Magellanowi niz on powstanie w nowej wersji na AmigaOS4.



Jak dobrze ze kolega tyle wie na temat OS4 i Magellana i moze udzielac nam swoich osadow. ;) ;) ;)
[#9] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #8


A czy przypadkiem Hyperion nie zapowiedzial, ze magellan bedzie dopiero z os4.2?
[#10] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
W odpowiedzi na komentarz #9


Nieprzypominam sobie. Magellan PPC najprowdopodobniej bedzie jako odzielny produkt.
[#11] Re: 32-bitowe ikonki na ekranie Workbencha
Dla tych co nie widzieli a by chcieli zobaczyc ;) http://ufo.o.k.pl/~margines/pngicons.png tak to wyglada na moim workbenchu (sorry ze tak skromnie to wyglada ale na codzien uzywam magellana).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem