Komentowana treść: Filmy z O.A.S.E.
[#1] Re: Filmy z O.A.S.E.
a na trzecim reboot AmigaOne (506 kB).

Hmmm, patrzyłem z różnych stron i na 2 kompach ale rebootu to ja tam nie zauważyłem;).
[#2] Re: Filmy z O.A.S.E.
Było szybko?
[#3] Re: Filmy z O.A.S.E.
W odpowiedzi na komentarz #2




Oklolo 11 sekund.

[#4] Re: Filmy z O.A.S.E.
W odpowiedzi na komentarz #1


Qrde, tak to jest jak człowiek robi coś na pc:). Na Ami już widziałem reboot. Myślałem, że playerki na pc lepiej sobie radzą z avikami (pewnie złe kodeki są na tym pcuju). :D A co do rebootu to naprawe szybko (chociaż u mnie WB+dodatki ładuje się tak samo szybko;)).
[#5] Re: Filmy z O.A.S.E.
W odpowiedzi na komentarz #3




Hmm, wlasnie mierzylem czas stoperem i od pojawienia sie czarnego ekranu do zaladowania jest 6 sek. Filmy ogladalem na Moovidzie 1.6.

[#6] Re: Filmy z O.A.S.E.
W odpowiedzi na komentarz #5


6 sekund to jest od pojawienia sie czarnego ekranu do pojawienia sie niebieskiego(?) ekranu, a to nie oznacza pelnego zaladowania systemu.
[#7] Re: Filmy z O.A.S.E.
W odpowiedzi na komentarz #6


Skad wiesz ze nie? Masz dostep do OS4 na A1?
[#8] Re: Filmy z O.A.S.E.
W odpowiedzi na komentarz #7


Wiem, bo widze. Myslalem, ze to oczywiste, ze nie opieram sie na wlasnych doswiadczeniach, tylko na tym, co zobaczylem na filmiku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem