Komentowana treść: Trochę nowych zdjęć
[#1] Re: Trochę nowych zdjęć
Ten Warp3D korzysta z akcelerowanych sterowników 3D czy jakis narazie softwareowych? Jeżeli akcelerowanych to czy ktoś wie jakie akceleratory kuma? Pewnie Voodoo3 i Permedia2 ale pytam, bo może się czymś mile zaskoczę... :)



A tak na margiesie - to czarne CLI dosyć ciekawie wygląda. Chcoiaż trochę za bardzo przypomina [...] ;)
[#2] Re: Trochę nowych zdjęć
czarne cli. uprzedzajac pytania: jestem w stanie zrobic cli w dowolnym kolorze wybranym z 24 bitowej palety ;)
[#3] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #2


Ja także ;) w ustawieniach VinCEd (mam go z AmigaOS 3.9, ale jest także z tego co pamiętam na Aminecie) można wybrać nie tylko dowolny kolor dla tła, ale dla innych "składników" cli (jest do ustawienia z tego co widze jakieś 17 kolorów).
[#4] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #2


To jest to MOSowe CLI? Jak sie dostac do jego kolorow? Tak zerkalem tu i tam ale nie zauwazylem zeby gdzies sie dalo. :) A przyciski z okna CLI gdzie zniknely? Byly calkiem fajne. Przelaczanie okien CLI z klawiatury tez nie jest glupie. :)
[#5] Re: Trochę nowych zdjęć
MDW , zobazc ze Elf ma dostep do nowszej wersji MOS'a.

(Looknij na "Panel" u dolu)
[#6] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #4


W MOSowym CLI tez sie da tylko jest to bardzo niewygodne. Kiedys sobie zmienilem na bialy kolor tla, ale jakos mi sie nie spodobalo i wrocilem do standardu:) Cala sztuka polega na odpowiednim napisaniu pliku konfiguracyjego ENVARC:CON.prefs (chyba), ale jak to zrobic to sie mnie nie pytaj. Wtedy dostalem gotowca i sobie tylko wartosci RGB pozmienialem:) Teraz juz nie mam tego pliku (nie wiem w sumie czemu).



Jesli chodzi o przyciski to zmniejsz okno CLI, a zobaczysz, ze takze Ci znikna:)
[#7] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #5


Ten panel na dole to czasem nie jest osobny program ? PixLoad sie chyba zwal.
[#8] Re: Trochę nowych zdjęć
A dla bardziej wnikliwie zainteresowanych jest jeszcze filmik z pokazu - tutaj. Format: Windows Media Video, rozmiar 18 MB. Wersja MPEG ma być wkrótce.
[#9] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #8


Juz sobie przerobilem z WindowsMediaVideo (360x288/10) na VideoCD (352x288/24) i z 18 mb zrobilo sie 80 mb :)

[#10] Re: Trochę nowych zdjęć
nah, to panel z 1.4, "podrasowany" ;)
[#11] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #9


A ja sobie obejrzałem na PC i stwierdziłem, że nie warto było:/ Ile razy można oglądać Q1? Zwłaszcza w 640x480 (tyle chyba zauważyłem).

Poza tym nic ciekawego nie było widać, zresztą w ogóle mało było widać. Już lepsze są jakiekolwiek screenshoty.
[#12] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #11


I TY to mowisz, ze nie warto ....
[#13] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #12


Zawiodłem się na tym filmie:( Nie dość, że słaba jakość to i nic ciekawego naprawdę nie pokazali. Q1 mógł jarać ludzi kilka lat temu ale nie dziś. A przy tej jakości filmu nie sposób zauważyć nic konkretnego w OS4, zresztą demonstrujący chyba nie starał się tego zrobić. Naprawdę, do takiego filmu potrzebne by było z kilkanaście (-dziesiąt) screenshotów żeby coś pokazać
[#14] Re: Trochę nowych zdjęć
W odpowiedzi na komentarz #9


Ci co nie chcą przerabiać, a format wmv jest niezbyt dla nich przyjazny proponuję wersję MPEG - tutaj (~ 24.5 MB).
[#15] Re: Trochę nowych zdjęć
Ja też zawiodłem się na tym filmie. :( :( Jakość pozostawia wiele do życzenia. :( Chociaż wersja MPEG jest troszke leprza. :) :) To mimo tego niewiele widać pracy OS4.0 jak i samej AmigiOne :( :( Nic trzeba czekać na leprze wersje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem