Komentowana treść: "Osiołek" dla MorphOSa
[#1] Re: "Osiołek" dla MorphOSa
Bardzo cieszy mnie to, że ktoś jednak przeportował MLdonkey. Nie wierzyłem w to patrząc na to jak na różnych stronach w komentarzach ludzie odpisywali na prośby przeportowania w taki sposób: "sam sobie porzeportuj".

Jako biedny użytkownik Amigi z 68k co prawda nie będę mógł tego programu używać więc pozostaje mi czekać na AmiGift.
[#2] Re: "Osiołek" dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #1


Podobnie i ja muszę czekać na AmiGifta:( Szkoda, że nikt nie przeportował MLdonkeya pod AOS:(
[#3] Re: "Osiołek" dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #2


Port samego mldonkeya nie bylby trudny. Tylko jest maly problem - mldonkey jest napisany w jezyku Objective-Caml - kompilator dla tego jezyka powstal na morphos, afaik nie ma wersji na classica. i nie wiem czy ktos zajmuje portem tego kompilatora na classica.
[#4] Re: "Osiołek" dla MorphOSa
W tej chwili zaczalem sie powaznie zastanawiac nad pegazem, bo praktycznie wszysko czego potrzebuje moze mi zaoferowac. Moge ogladac filmy z napisami, moge je sciagnac, poczte odbiore, jesli by jeszcze mozilla ruszyla...
[#5] Re: "Osiołek" dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #4




A ja tego pouzywam na Classicu jak wyjdzie MOS (pytanie tylko kiedy, czekamy na MOSa, mowia nam ze wkrotce, wkrotce, juz zraz zachwile, niebawem...

[#6] Re: "Osiołek" dla MorphOSa
W odpowiedzi na komentarz #5


Z newsa od DCE wynika, że MorphOS dla Amig klasycznych ma być dostępny jeszcze w tym roku (może na gwiazdkę)?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem