Komentowana treść: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
[#1] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
No, i jeśli to nie propaganda to konkurencja się nasila!

A to zmusi Eyetech do zmiany polityki cenowej
[#2] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
Raczej nie propaganda. Amiga-news.de jest raczej pro amiga1, ale to i tak nie ta klasa co niektore polskie portale :) mimo ze czesc skladu sympatyzuje z a1 to staraja sie byc objektywni.
[#3] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
Zaraz, zaraz. Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czyli Pegasosy2, ktorych bylo 600 sztuk 15 pazdziernika tak naprawde zostana wyprodukowane DOPIERO 15 grudnia i to w ilosci 500 sztuk? Hmmm... Zapewniano, ze Pegasosy2 juz isnieja i to, ze nie sa rozsylane do ludzi jest wynikiem tylko jakis glupot natury formalnej. A jednak te maszyny zwyczajnie nie istnialy. No ladnie. To chyba pierwsza taka wpadka Genesi. Nieladnie, nieladnie... No ale dobrze, ze wszystko wraca do normy i mam nadzieje, ze tym razem 15 grudnia to bedzie naprawde 15 grudnia, a nie na przyklad 15 lutego. Nie wiem po co byla ta fikcja. Bebnili, ze Pegasos2 istnieje i lada dzien bedzie rozsylany do ludzi, a tak naprawde to byla zwyczajna sciema. Mozna sie tego bylo spodziewac, bo na pokazach dalej byl wystawiany Pegasos1.



A ja glupi w panike wpadlem jak trzeba bylo podjac szybko decyzje czy wymieniac P1 na P2 czy nie. :D
[#4] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
W odpowiedzi na komentarz #3

Coz Bill Buck jest takim "wizjonerem" jak nasz byly prezes :)) Tzn. jedzie i obiecuje gruszki na wierzbie, a pozniej wymaga od pracownikow, zeby spelnili jego obiecanki, czy sa mozliwe do spelnienia, czy tez nie... a pozniej kombinowac musi, by wszystko przynajmniej w miare formalnie sie zgadzalo...
[#5] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
W odpowiedzi na komentarz #4


Każdy prezes prywatnej firmy tak robi. Tym się właśnie różni od prezesa firmy państwowej (poza zarobkami).
[#6] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
W odpowiedzi na komentarz #3


Czy te zamowienia wiazaly sie z czesciowymi przedplatami?



[#7] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
W odpowiedzi na komentarz #6


Nie wiem - ja nie zamowilem i nie wymienialem. Ale zdaje mi sie jednak, ze nie. Trzeba sie bylo CHYBA tylko zadeklarowac, ze sie wezmie maszyne. Chyba. :)
[#8] Re: Pegasos 2: Ponad 1500 zamówień
W odpowiedzi na komentarz #6


Nie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem