Komentowana treść: Skip/ex-Potion i jego muzyka
[#1] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
Zaciagnalem w robocie (bo szybiej) i w domu odslucham. Skipp ma swoj "dizajn". :)



Przypomnialo mi sie jak Skipp sie wkurzal jak, majac na IRCu ksywe "skipp604", ciagle byl pytany czy ma CyberStormaPPC 604. :) :) :) W amigowym srodowisku taka liczba kojarzy sie zawsze z tym samym.
[#2] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
W odpowiedzi na komentarz #1


Jak Ty to sciagnales? U mnie sie baaardzo wlecze. W porywach do 1kb/s transfer dochodzi.
[#3] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
W odpowiedzi na komentarz #1




Ja tez myslalem, ze to o to chodzi! :)

[#4] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
W odpowiedzi na komentarz #2


Ja zassałem wczoraj i szło od 6-8 kB/s. Ostatniego pobrałem dzisiaj i faktycznie szło kiepsko. Może zbyt wiele osób przeczytało tego newsa... :)
[#5] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
Ja tez myslalem, ze to o to chodzi!



Ja też. :) Jednak tak naprawde to ma chyba jakis związek z muzyką. Ja się na tym zupełnie nie znam więc nie powiem. Może Skipp tutaj zaglądnie to sam wyjaśni. Przynajmniej tak mniej więcej żeby ci niekumaci (jak ja) coś skumali. :)
[#6] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
A co ja się będę produkował :))
[#7] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
A problem z transferem można wyjaśnić tak, że 28 XI dałem newsa o intrze Planet Potion jako AVI i ludzie ze świata oblegi dosłownie serwer ras.pl, gdzie leży moja stronka... admin mnie zabije pewnie :)
[#8] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
Aha chciałem jeszcze tylko dodać, że ten mistyczny "Artha" w tytule "Amiga (Artha remix)" to pan znany kiedys jako Timer/MaWi. Jego utwory z kolei można posłuchać tu:



http://skipp.ras.pl/artha/



I od razu mówię, że moje kawałki przy JEGO to jak maluch przy mercedesie. Posłuchajcie i przekonajcie się sami.



A jak komuś mało, to jest jeszcze pan Phatwoman/Potion czyli Remote Access, a jego produkcje są tu:



http://skipp.ras.pl/remote_access/



Dobranoc i miłego słuchania. Pozdrowionka dla wszystkich! =)
[#9] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
Aha a tak na marginesie - nie Skip/Potion tylko ewentualnie Skip/ex.Potion, bo z grupy odszedłem 8 sierpnia 2002 :)



Teraz możecie pisać skipp/nah kolor ;)
[#10] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
W odpowiedzi na komentarz #9




Mavey cie wywalil za lack of support? :) hehe
[#11] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
:D rULEz :D
[#12] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
KAM, read my lips: ODSZEDŁEM Z GRUPY a nie zostałem wyrzucony; jest różnica, prawda? =)
[#13] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
W odpowiedzi na komentarz #12




taa, takie sciemy nie nam wciskaj! ghegheghe
[#14] Re: Skip/ex-Potion i jego muzyka
dla mnie zawsze bedziecie mistrzami :]



pzdr
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem