Komentowana treść: ProTracker powraca
[#1] Re: ProTracker powraca
no niezle! chetnie bym pouzywal i sprawdzil, czy w czyms bije DBPro. tylko jak bu tu to odpalic na 68k... ;)
[#2] Re: ProTracker powraca
:D sUPEr :D
[#3] Re: ProTracker powraca
W odpowiedzi na komentarz #1




Z opisu wynika że bije jedynie obsługą sampli stereo (tego mi brakuje w DBPro..) oraz renderowaniem na dysk w 32-bitowej rozdzielczości (chociaż i tak DBPro przewyższa go w sample rate - max. 262144 kHz?). Poza tym DBPro ma ograniczenie wielkości sampla do 16 MB o ile mnie pamięć nie myli.



Ciekawe są też odrębne parametry dla każdej ścieżki. Ale to i tak nie jest to, na co czekam... ale to już inna historia =)
[#4] Re: ProTracker powraca
W odpowiedzi na komentarz #3




Oczywiście nie "kHz" tylko "Hz"..
[#5] Re: ProTracker powraca
W odpowiedzi na komentarz #3




no tak - brak obslugi sampli stereo to chyba jedna z najwiekszych wad DBPro. DBPro nie jest programem do obrobki sampli wiec sadze, ze 16 mb to wystarczajaca liczba (przynajmniej mnie wystarcza :))



ustawianie parametrow dla kazdej sciezki jest bardzo dobra opcja, brak mi czasem tego w didzibuście. no i z tego co widze na screenshocie jest tam tylko jedno miejsce na efekt w jenej linii...



"Ale to i tak nie jest to, na co czekam"



absolutnie podzielam to zdanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem