Komentowana treść: Wieści z Genesi
[#1] Re: Wieści z Genesi
Fajnie. Kolejny krok to update z Pegaza II G4 na PPC970 po przystępnej cenie :D

A tak wogóle to czekając na Pegaza II widzę że Genesi nie ma klienta w d...e. I to się ceni
[#2] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #1




Chyba klienta ma w d...e, bo P2 jeszcze nie jest w sprzedazy.....
[#3] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #2



Nie wiem skąd taki wniosek. Obsuw w produkcji nie równa się temu o czym piszesz. Ja widzę coś zupełnie przeciwnego - Genesi jest cały czas w kontakcie ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami..
[#4] Re: Wieści z Genesi
Ten news jest bardzo lakoniczny a Genesi o PegII niewiele wspomina.

Za to bardzo dużo mówi o Peg-Guardian. Tyle tylko, że cena tej "zabawki" to 5000 do 15000 euro. No, to oczywiście nie zabawka tylko serwery z Linuxem i OpenBSD. Nie ma mowy o MOSie.

Nie wygląda Wam na to, że Genesi zaczyna raczej spoglądać w kierunku profesjonalnego rynku?

Może na Ami rynku robi się za ciasno?
[#5] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #4


A moze Ami to byla przejsciowa faza na pozyskanie deweloperow dla ich docelowego produktu/dziela?
[#6] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #3




w kontakcie z klientami, czyli caly czas mowi to samo ze jeszcze nie ma P2....

:P
[#7] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #6


Poczekaj do piatku ^_^ ....

[#8] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #5


A myślałem, że wszyscy oglądają misski na TVN

Ale zgadzam się, to też może być przyczyna.
[#9] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #2


Pełen amigowego optymizu wierzę, że Pegaza II G4 będę użytkował w styczniu

:D :D :D
[#10] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #4


> Może na Ami rynku robi się za ciasno?



Jakim rynku?
[#11] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #9




Mialo byc tak super P2 we wrzesniu, P3 pewnie w styczniu, a tu taki obsuw.... Teraz zwolennikom P i Mosa nie jest tak wesolo... smiali sie z A1 i OS4, a teraz sami nie wiedza na czym stoja, niby P2 jest, ale go nie ma....hmmmm





[#12] Re: Wieści z Genesi
Jedno jest pewne AmigaInc i Genesi ciagle badaja rynek, ile komputerow z PPC da sie sprzedac. Jestem ciekawy, jakie dzialania podejmie polski dystrybutor, by zdynamizowac sprzedaz w/w komputerow. Moze atrakcyjne oferty kredytowe? Proponuje eFunzine i ew. innym, aby zainteresowali sie sprzedaza ratalna. Warto byloby umiescic na swoich stronach warunki kredytowania itp. Na pewno przydalby sie jakis drobny upominek dodawany do A1 czy P1/P2, np podkladka pod myszke, czy koszulka, prezenty zawsze ciesza :)

[#13] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #5


Watpie aby Ci sami programisci pracowali nad MOSem i Linuxami.
[#14] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #10


Miałem na myśli AOne i Pegaza.

[#15] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #12


Wraz z Pegasosem jest chyba sprzedawana koszulka. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
[#16] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #15


Podobno jest, ale ja nie dostalem:(
[#17] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #12


Na brak upominkow dostarczanych z pegazem nie mozna narzekac - koszulka, naklejki na kompa, superbundle. Jak dla mnie wystarcza :D
[#18] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #17



Czyli wynika z tego, że znowu wracamy do tematu mitycznych koszulek... których jak nie było, tak nie ma :D
[#19] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #15


Nie.
[#20] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #19

Nie, nie mylę się czy nie, nie jest dostarczana?
[#21] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #20


Standardowo koszulek w zestawie nie było. Chyba, że ktoś dostał bonus. Może z nowymi będą.
[#22] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #3




Tak samo jak AInc & Hyperion & Eyetech - sa caly czas w kontakcie ...
[#23] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #21




Jedno jest pewne, jakikolwiek maly upominek dodany do A1 czy P1/P2 stanowi mily akcent. Kazdy lubi dostawac prezenty, to mile.
[#24] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #23


Prezent to coś za co nie trzeba płacić, nie? A taki, którego cena jest wliczona w nabywany produkt już niekoniecznie musi cieszyć każdego. Fachowo to się nazywa sprzedaż wiązana.
[#25] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #24




hmmm masz racje, chociaz AInc ma zlych marketingowcow, powinno brzmiec "50$ przedplaty na AOS/A1" natomiast do plyty A1 powinna byc koszulka gratis.

[#26] Re: Wieści z Genesi
Wracajac do tematu, o czym bylo... aaa no i co z tym CAMem, wiadomo juz co takiego tajemniczego zawiera nowy OS4 ?
[#27] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #7






Juz jest piatek i....? ale ktory piatek w styczniu, moze znowu we wrzesniu ?
[#28] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #4




MOS ani AOS nie sa przygotowane od razu do takiej pracy w sieci, stad Genesi i AInc zdecydowaly sie na dodatek w postaci Linux`a. Na poczatek !!! Trzymam kciuki za dwie druzyny (Genesi i AInc) !!!
[#29] Re: Wieści z Genesi
W odpowiedzi na komentarz #27


No to juz masz newsy ze Peg2 istnieje i Guardian na nim chodzi :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem