Komentowana treść: Matrix na Amidze
[#1] Re: Matrix na Amidze
ROTFL Wygaszacz ekranu o wymaganiach kosmicznych, w porównaniu nawet z całkiem wypasionymi grami :)
[#2] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #1


O wymaganiach standardowych a nie kosmicznych. Obecnie taki konfig to już żaden wypas, a wręcz jakiś krok wstecz w porównaniu z G3 czy G4 obecnymi w Pegasosach czy AmigaOne.
[#3] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #1


To chyba nie slyszales o wygaszaczach na PC, ktore naprawdę maja kosmiczne wymagania.
[#4] Re: Matrix na Amidze
Wszystko fajnie, ale po co mu ten OS3.5? Konfigurator działa pod Reaction?
[#5] Re: Matrix na Amidze
Panowie ale to jest najlepszy wygaszacz jaki widziałem na Ami. Nawet znajomy grzybiarz powiedział że jest super. :D
[#6] Re: Matrix na Amidze
Ja pamiętam na Amigę już dwa matrixowe wygaszacze, były daaawno temu...
[#7] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #5




Zgadzam sie w zupelnosci, to najlepszy wygaszacz na Ami :)

Polecam wszystkim :)
[#8] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #4


yep. gui jest w reaction.
[#9] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #6


Z czegp jeden był w Amosie, a drugi w Blitzu :)
[#10] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #9


tyle ze ten dziala mi tylko w 16 bitach. troche to obsysa.
[#11] Re: Matrix na Amidze
Mi to nie chce działać na Pegazie. Pojawia się na chwile ekran z kaszaną i po chwili wraca na Ambienta. To coś jest pod Warp3D, a obrazek który jest wczytywany ma jakąś dziwny niekwadratowy rozmiar w dodatku odrobine większy niż maksymalny rozmiar tekstury w Voodoo3. Przeskalowałem więc ten obrazek do 256x256 ale też nie pomogło. Próbowałem różnych rozdzielczości - też nic.



Sprawdzałem to wszystko oczywiście tylko z ciekawości, bo nie uznaję jakichkolwiek innych wygaszaczy niż czarne ekrany. :) Po to mi się wygasza ekran żeby nic na nim nie było a nie latało coś niewiadomo po co. :)
[#12] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #11


A już myślałem, że zostałem jedyny na tym świecie, który używa DPMS :)
[#13] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #11


Mam dokladnie to samo. Moze ten wygaszacz Voodoo nie lubi?
[#14] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #13


[#15] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #14

Czyzbyś był pazerny i to milczenie na złoto chcesz zamienic? :P
[#16] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #12


To jest chyba najlepszy wygaszacz. :) Jak kiedys Amige i peceta mialem podlaczone do dwoch roznych monitorow i "latalem" miedzy komputerami to wygaszacze (a raczej "wylaczacze") byly na obu sprzetach zawsze wlaczone. Teraz jak mam pegasosa i peceta podlaczone do jednego monitora to juz sie nie ruszam z fotela i wlasciwie wygaszacz mi nie jest potrzebny. Ale jak kiedys znowu bede potrzebowal to na pewno nie wynajde sobie latajacych kolorowych fajerwerkow tylko czarny ekran a po dluzszym czasie wylaczenie monitora.



Sa tacy (ale to raczej nie na Amidze) co za wygaszacz podstawiaja sobie animacje/film AVI z taka muzyka, ktora zmarlego by obudzila. Widzialem cos takiego. Bosz... ;) Czasem warto sobie odpowiedziec na pytanie co ma na celu wygaszacz ekranu i czy naprawde jest potrzebny. :) Ja bajeranckie wygaszacze ustawiam na 1 sekunde i traktuje jak demo - poogladam i wylaczam. :D
[#17] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #15


to milczenie



"milczenie amigOwiec" ;)
[#18] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #13




Mi ten wygaszacz dziala z VooDoo3 ale tylko wersja dla 68k. Wersja dla PPC sie wysypuje. Chyba jest tak skopana jak najnowszy BlizQuake ktory na CSPPC nie chce dzialac. Czy komus na CSPPC to dziala?
[#19] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #13


A moze to nie problem Voodoo, tylko wygaszacz powstal na troche inny system operacyjny ;)
[#20] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #15


Czyzbyś był pazerny i to milczenie na złoto chcesz zamienic?

Nie, to poprostu problem z kompem :P
[#21] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #19
to szkoda ze autor o tym nie wspomnial. swoja droga jesli tak jest naprawde to kompatybilnosc os4 do amigaos 3.x jest gorzej niz tragiczna :)
[#22] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #21


A kto tu wspomnial o OS4? Tu koledzy probowali odpalic wygaszacz na MOS-ie.
[#23] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #19


To na pewno dlatego, ze "MOS to przekompilowany na PPC OS3.1", a wymaganich jest jak byk OS3.5 ;)
[#24] Re: Matrix na Amidze
IRIS rulez :)
[#25] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #23




To specjalnie dla tego cuda, proponuje na MOSie postawic (o ile to mozliwe) WB3.9... ;)
[#26] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #25


Mozliwe - wiem o jednej osobe, ktora uzywa WB3.9 na MOSie na Pegazie :)
[#27] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #26


włoszka programistka Elena :) i jeszcze ktoś tam ... kto nie lubi Ambienta
[#28] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #9


A co to za problem, że w Blitzu czy Amosie?? Używałem do wczoraj

:D MTXa i działał świetnie na CGXie i pod systemem, więc o co chodzi??

Ale jak zobaczyłem GlMatrixa to szczena mi opadła i zastąpiłem MTXa
[#29] Re: Matrix na Amidze
W odpowiedzi na komentarz #10


Wystarczy ściągnąć commodity NewMode z Aminetu :)... Ustaw promowanie na tryby 24bit i już :)...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem