Komentowana treść: TranspoClock 0.30
[#1] Re: TranspoClock 0.30
to jakaś odpowiedź na dyskusję z exec.pl
[#2] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #1


Skądże, programik w planach miałem już od paru miesięcy, a wczoraj przypadkiem trafiłem na grafiki, które kolega mi przygotował właśnie te pare miesięcy temu... i jakoś tak wyszło, że napisałem :)
[#3] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #2


to teraz już czekam na wersję mosa na blizzarda bym mógł programik sprawdzić ;)
[#4] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #3


Pod OS3.9 masz juz taki zegarek i nie jest Ci do niego potrzebny MOS. Choc moze program Jacka wiecej oferuje, tego jeszcze nie wiem.
[#5] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #4


Pod OS3.9 masz juz taki zegarek i nie jest Ci do niego potrzebny MOS.

Zwłaszcza nie jest potrzebny np. do przeźroczystości, która tak rewelacyjnie jest supportowana pod OS3.9. ;)
[#6] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #4




Nie wiem, może mi się zdaje tylko, ale czy zegarek z OS3.9 nie zżera ustawicznie ramu??? Taki avail pokazuje ubytek kilkudziesięciu bajtów na około sekunde. Jak wyłącze zegarek jest już ok. A może tak ma być?
[#7] Re: TranspoClock 0.30
Nie jestem zwolennikiem upiększaczy czy jakiś zegarków, które tylko przeszkadzają w życiu. Od niepamiętnych czasów używałem zegarka na górnej belce i uważam to za najlepszy i pajporęczniejszy zegarek jaki powstał na wszystkie platformy. Na Amidze miałem go robionego przez MCP a na Pegazie standardowo przez MOSa. Jednak na Pegasosie zdecydowałem się na chowaną belkę Ambienta i żeby zobaczyć godzinę muszę podjechac myszą do górnej krawędzi ekranu. Już się przez to 2 razy spóźniłem na film w TV. :D Człowiek zapomina o świecie jak nie wali mu zegar po oczach. :D



Ale wracając do tematu - odpaliłem TranspClock i... bardzo mi sie spodobał. Proste, poręczne, z rodowodem gwarantującym stuprocentową poprawność działania. Nie zastanawiałem się - od razu TranspClock powędrował do WBStartup i w tej chwili ładnie mi wali po oczach. ;) Jak znajdę trochę czasu to sobie zrobię inne (ciut mniejsze) fonty - może z jakims "glow" skoro to są PNG z kanałem alpha. Musze wszystko miniaturyzować, bo walczę z miejscem na ekranie. Na tym moim monitorze (jakaś stara siedemnastka) nie mogę używać normalnych rozdzielczości (1600x1200) i muszę się mordować w jakims miniaturowym 1280x960...
[#8] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #1


to jakaś odpowiedź na dyskusję z exec.pl



Hehehe:D



Ja uważam, że każdy szanujący się amigowiec czy pegazowiec powinien za punkt honoru postawić sobie niewdawanie się w dyskusje na www.exec.pl. Jak tam ilość komentarzy przekracza 10 to juz się robi lamerska kłótnia, łapanie się za słówka, przekomarzanie się. To jest chore. Mi już AmigaOS4 kojarzy się z kłótnią. :) Wszelkie słowne prowokacje (głównie te w tekstach "newsów") powinny zostać bez odpowiedzi. Jakakolwiek reakcja na nie nie ma sensu. No chyba, że ktoś się lubi kłócić...
[#9] Re: TranspoClock 0.30
Chyba ci sie cos pomylilo z ACP.



Sam zrezygnowalem z komentowania na ACP gdyz kazda dyskusja konczyla sie personalnymi wyzwiskami.



Przesledz sobie komentarze na Execu:

- zobacz czy ktoz z OS4Team, Exec'a uzywal slow (glupi, klamca itp) w stosunku do rozmowcow z ACP,MOSTeam,

- nastepnie zrob to samo z osobami z ACP,MOSTeam w stosunku do OS4Team, Exec.



Wiec przestan siac wroga propagande i tworzyc niemila atmosfere.

[#10] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #9

Oj zaślepionyś (i nie pisz, że to prywatny przytyk - to stwierdzenie
faktu) Przyrzyj dokładnie dyskusje na eXecu, a zobaczysz, iż obie
strony okładają się po równo...
[#11] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #8


Zauwaz od kogo postow zaczyna sie klotnia, jakie osoby zazwczaj je prowokuja.
[#12] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #9


Ja widzie w tych dyskusjach duzo ironii, wiec raczej niebralbym do siebie owych wrzutow. Ja sie dobrze bawie czytajac te klotnie tak szczerze powiedziawszy:)
[#13] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #12


To raczej debaty tak jak u naszych politykow :)
[#14] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #13


Na co zatem czeksz? zakladaj partie :))) Wspaniale potrafisz ignorowac argumenty, poslugujesz sie stalymi i przewidywalnymi schematami, latwo sie obrazasz, uparcie forsujesz te same idee. Na polityka sie nadajesz, moj glos masz ;)
[#15] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #14


Nie potrafie zmieniac swojego zdania i ideii jak niektorzy w zaleznosci od sytuacji, wygody, czy miejsca skad plyna pieniazki,

a takze wymyslac na poczekaniu nowe nieprzewidywalne schematy by Cie nie nuzyc.

Wszystkie zarzuty co do mojej osoby zawsze sa kierowane "z tej samej strony" i od tych samych osob wiec to mnie nie martwi.

Nie potrafie zachowywac sie jak Kameleon - moge tak to podsumowac.

PS.

Zycze Wszystkim radosnych Swiat, szamanskiej zabawy Sylwestrowej i szczesliwego Nowego Roku.





[#16] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #15


> Nie potrafie zmieniac swojego zdania i ideii jak niektorzy w

> zaleznosci od sytuacji, wygody, czy miejsca skad plyna pieniazki,



od tego jest ideologia zeby tego nie robic :)



> a takze wymyslac na poczekaniu nowe nieprzewidywalne schematy by

> Cie nie nuzyc.



To by dopiero bylo nudne. lubie Cie takim jaki jestes :)



> Zycze Wszystkim radosnych Swiat, szamanskiej zabawy Sylwestrowej i > szczesliwego Nowego Roku



nawzajem :) dla zainteresowanch os4 i peg2 pod choinke :))
[#17] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #9


Chyba ci sie cos pomylilo z ACP.

Jasne, każdy człowiek ma prawo pomylić ciąg liter E, X, znów E i C z ciągiem liter zaprezentowanych przez Ciebie.



opi, szatański programista EXE.. znaczy ACP
[#18] Re: TranspoClock 0.30
W odpowiedzi na komentarz #9




>Chyba ci sie cos pomylilo z ACP.



>Sam zrezygnowalem z komentowania na ACP gdyz kazda dyskusja >konczyla sie personalnymi wyzwiskami.



[tutaj tekst o tym jaki to jeden "Team" jest dobry a drugi zly]



>Wiec przestan siac wroga propagande i tworzyc niemila atmosfere.



No, wlasnie!





Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem