Komentowana treść: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
[#1] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
To jest tak piękne że aż nie wierzę
[#2] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
Nie chce mi się szukać ale niedawno w komentarzach jakiś troll nie wierzył, że P2 wyjdzie. Bosz... ale ludzie mają zryte gary. ;)
[#3] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
Tylko jedna mala uwaga - "is being perfected" nie znaczy "spisuje sie znakomicie", lecz "jest dopieszczany". ;)
[#4] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
Co znacza slowa "które zostały zamówione i opłacone". Pytam poniewaz Ravek mowil,ze wystarczylo tylko sie zdeklarowac, bez zadnych oplat wstepnych czy zaliczek.
[#5] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
W odpowiedzi na komentarz #3


Poprawione. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
[#6] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
W odpowiedzi na komentarz #4


Bill Buck w oryginale napisał tylko o zamówionych, lecz w komentarzach na Ann.lu dodał również, że opłacone.
[#7] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
W odpowiedzi na komentarz #2


ale ludzie mają zryte gary.

Nim zaczniesz stosowac takie okreslenia, poczekaj az slowo cialem sie stanie... choc i wtedy nie sa one odpowiednie.
[#8] Re: Wysyłka Pegasos II - jeszcze przed "gwiazdką"
W odpowiedzi na komentarz #2


To nie byłem ja

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem