Komentowana treść: Orzeł wylądował
[#1] Re: Orzeł wylądował
Bosz! To se nemożliwe - powiedział pan Hawranek i poszedł do eFunzinu kupować Pegaza II.

A tak poważnie to początek roku zapowiada się dla mnie pięknie z pegazem G4 na biurku. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
[#2] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #1

No to gratuluje :)) do resellerow podobniez ma byc wyslane jutro dzis
poszly przesylki do tych co zamawiali bezposrednio :))
[#3] Re: Orzeł wylądował
łuuooooo! poważna sprawa :)
[#4] Re: Orzeł wylądował
cytat z Irca:

biedny konrad, amiga_os i mandi. jak mogli im tak swieta zj***ć

Valwit: a co sie znowu stalo?

peg2 jest :)

[#5] Re: Orzeł wylądował
jeszcze raz:

cytat z Irca:

Valwit> biedny konrad, amiga_os i mandi. jak mogli im tak

swieta zj***ć

Softfailu Valwit: a co sie znowu stalo?

Valwitpeg2 jest

:)
[#6] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #5


A ten cytat to dowód na to jacy mili są NIEKTÓRZY Pegasowcy.

To co robisz (cytowanie takiego badziewia) tylko zaognia konflikt.

Ale widocznie też chciałeś powiedzieć to samo tylko posłużyłeś się

cytatem. :(

Zaraz będziesz miał od kogoś oburzonego ostrzejszą ripostę i zabawa zacznie się znowu. To jest bez sensu.

Ja czekam na MicroA1 ale GRATULUJĘ tym co dostaną swoją ulubioną maszynę. Fajnie, że będziecie mieli swojego Pegaza.



[#7] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #5


Prawidlowy nick powinien brzmiec:



Amig_OS - czytaj: amigos



Dziekuje Lukaszu w imieniu OS4Team za zyczenia oraz Kasczusiowi za "publikacje" na portalu, gdyz zapewne cel byl szczytny.



PS.

Dziwi mnie,ze Redakcja PPA nie reaguje na tego typu komentarze.



Z powazaniem



Amig_OS ^GGUA

BetatesterOS4
[#8] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #7


Widać z tego, że na jednym portalu nie można umieścić zwolenników

Amigi i Pegaza bo zaraz ktoś zrobi siarę. Dno. :(
[#9] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #5
Ja ze swojej strony życzę Wesołych Świąt oraz wymarzonych maszyn w nadchodzącym roku... Składam także gorące życzenia kilku "przebrzydłym" i jakże "znienawidzonym" użytkownikom Pegasosa (Knieścio, MaaG^dA, McBarlo) jak najbezboleśniejszej wymiany na nowszy sprzęt. Mam nadzieję, że różnice w wybranych platformach nie wpłyną na nasze stosunki (jak czas pokazał do tej pory nam to nie przeszkadzało).

Z poważaniem
mgr inż. Mariusz 'Mandi^ATO' Danilewicz

[#10] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #7


sorry za zlego nicka, zle pamietalem.

nie wiem po co kaczus to pastnal, ja to napisalem jako zart, zreszta chwile potem wyszedlem z kanalu. czemu to sie tu znalazo pytaj kaczusia.

mysle ze os4 beta jutro poprawi wam humory, o ile peg2 je faktycznie zepsul, w co nie wierze :) milych swiat itp.
[#11] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #10


Dzieki za zyczenia, humorki 100% rulez.

Spokojnych, radosnych i szampanskiej zabawy.

[#12] Re: Orzeł wylądował


Dziekujemy i wzajemnie... dla wszystich odwiedzających amigowe portale....

Broda
[#13] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #10

Postnął by było weselej - i od razu się zrobiło - Jedynie Mandi
(pozdrawiam :)) zauważyłem, że ma dystans :))) i bardzo dobrze... Jak
się nie naumią z siebie smiać, to niestety będą wojny, a ja liczyłem
na jakieś dowcipne komentarze - widać można się przeliczyć...
[#14] Re: Orzeł wylądował
A ja jestem ZAWIEDZIONY. Znowu nie mam pretekstu do kupna BVision, wciaz brak natywnego (sa 2) systemu na ClassicPPC
[#15] Re: Orzeł wylądował
Owca życzy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku a do tego:

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- więcej dystansu do samego siebie,

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- nietraktowania wszystkich żartów jako osobiste uwagi,

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- więcej poczucia humoru,

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- dostrzegania emotikonów typu : - ) nawet tam, gdzie ich nie napisano licząc na domyślność niegłupich przecież czytelników,

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- pegazów drugich i osów jakichkolwiek odpowiednio dla zainteresowanych,

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- poprawienia engine u konkurencji,

- uważnego czytania komentarzy i rozumienia ich,

- wprowadzenia możliwości filtrowania tych, co jednak nie czytają uważnie komentarzy i nie rozumieją ich dając temu świadectwo na piśmie,

- wspominałem juz o uważnym czytaniu komentarzy i rozumieniu ich?



Tyle szczegółów. A z naprawdę ważnych rzeczy, to życzę wszystkim tego, co tylko sami chcą.



No to chyba wszystko.



Merrry Beee Beeee Beeeee XMASSS!



W imieniu Braci Beczących podpisała Owca P.
[#16] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #14
Oczywiście brak ogólniedostępnego systemu dla ClassicPPC, ale ja obecnie jako betatester OS4PPC używam tegoż systemu na BlizzardziePPC i muszę przyznać, że po każdej zmianie w kernelu tudzież w graphics.library widać wyraźne przyspieszenia (obecnie na 603e 210MHz system na AGA działa znacznie szybciej niż na 030/50MHz czy też 040/40MHz, ale to są tylko subiektywne odczucia użytkownika). Niestety nie jestem w stanie powiedzieć kiedy OS4 dla systemów opartych o A1200 czy też A3000/4000 z kartami PPC będzie dostępny dla normalnych użytkowników. Niemniej niezależnie czy zamierzasz używać MOSa czy OS4 zakup BV jest bardzo wskazany, gdyż karta ta znacznie poprawia komfort używania komputera, niezależnie od używanego na nim systemu.

Wesołych Świąt
mgr inż. Mariusz 'Mandi^ATO' Danilewicz

[#17] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #6


Fajnie, że będziecie mieli swojego Pegaza.



Niektórzy maja go juz od dawna. Mnie oczywiście cieszy, że w końcu gadanina ciałem sie stała ale tak bezpośrednio i osobiście mi Pegasos2 radochy nie sprawia. Ciesze się z tego powodu, że będzie nas troche więcej, że dojdzie pare kumatych osób, które juz się szykuja żeby coś zrobić. Jednak ja raczej nie będę wymieniał Pegasosa1 na 2. Może gdybym nie miał Aprila na Articii to bym wymienił. A tak... chyba nie ma sensu. W życiu nie miałem tak sprawnie działającej od strony sprzętowej Amigi jak teraz. :)
[#18] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #14


Jak będzie Pegaz II to ci tanio opchnę BVision i właściwie co jeszcze mam do AMI.

Wesołych Świąt

[#19] Re: Orzeł wylądował
Maly dodatek do newsa - pojawily sie zdjecia z wyslki Pegazow i samych Pegazow2 - http://www.morphos-news.de/temp/peg2/ i http://www.amiga-news.de/archiv03/pegasos/index.shtml
[#20] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #14


co można robić na ppc bez bvizji - słuchać i kodować mp3

albo grac w quake w niskiej rozdzielczości (to już lepiej uaeować)

[#21] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #20




Święta prawda panie kolego. Ostatnio włączyłem Quaka na AGA i byłem bardzo rozczarowany i szczęśliwy jednocześnie że mam BVizję :D
[#22] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #18




:)



[#23] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #20




A czego nie mozna z AGA?...za bardzo nie gram w nowe gry (w Quake akurat gram), moje ulubione gry to stare, przewaznie malo ktora chodzi w DblPalu, MAME chodzi na AGA dosc dobrze, a bardziej wymagajace romy to zolwia sie takze na GFX. No, nie poogladam demek pod ppc+GFX, ale za to zobacze je w wersji DivX. Czego jeszcze nie moge zrobic...masz jakis pomysl? :). Jak juz cos naprawde potrzebuje GFX ( a zdarza mi sie 2 razy w roku) to odpalam WinUAE z Picasso96. W sumie zawsze uzywalem monitor ktory wyswietlal zwykly Pal i Multiscan, jednak po padzie musze uzywac teraz dwoch (to taki maly wstep, juz sie pomalu przyzwyczajam. Z GFXem tez bede zmuszony do uzywania dwoch).

[#24] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #23


Jak ktos masohista to mu AGA wystarczy. Nie wyobrazam sobie robienia czegokolwiek (nawet przesuwania ikonek) bez GFXa. Komfort pracy jest o dwa nieba lepszy.
[#25] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #24


No nie bądźmy tacy. Każdy z nas zaczynał z AGA-tą i to mu się bardzo podobało. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pozdrawiam
[#26] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #25


Niektorzy zaczynali od OCS;)
[#27] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #23




nie szkoda Ci oczu?

Dzięki karcie graficznej można spędzać z Amigą więcej czasu,

a o to przecież chodzi :D
[#28] Re: Orzeł wylądował
W odpowiedzi na komentarz #27




To prawda, ale dzieki monitorowi VGA i trybowi 31 kHz nie jest tak zle. Co ciekawsze jakos monitora tez wchodzi w gre. Aktualnie obraz jest ostrzejszy na AGA i monitorze KFC, niz na pececie z karta zintegrowana na monitorze LG (oba maja 15"). Ale to chyba wina tej zintegrowanej grafie...

[#29] Re: Orzeł wylądował
Kolejny dodatek do newsa - pierwsze Pegazy juz dolecialy niektorych osob - http://www.nowee.org/pegasos2.txt
[#30] Re: Orzeł wylądował
Ciągle się zastanawiam: gdybym kupił Pegaza, to ciągle byłbym amigowcem, czy ...pegazem?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem