Komentowana treść: Pegasos i pamięć
[#1] Re: Pegasos i pamięć
Dobry njus dla wszystkich rozkochanych w Pegazie bez pamięci ;)
[#2] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #1


A ty co juz wybrales co kupujesz czy juz sie wycofales?

[#3] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #2


Hah, fajnie się wybiera... Tylko jak roboty się nie ma, czasu też niedużo (studia) i kasy prawie żadnej to wiadomo jak jest. A na dzień dzisiejszy wybieram PegazaII.
[#4] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #3

Notabene to na studiach udawało mi się najwięcej odłożyć... Ponieważ
studiowałem, starano się mnie nie obarczać płatnościami, bo wiadomo,
student biedny itd... A zarobić jak się chce zawsze można - począwszy
od pracy w wakacji po korepetycjach i pracę weekendową... Jak się chce
i coś umie zawsze się znajdzie sposób by zarobić te parę zł...
[#5] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #4


"Jak sie chce i cos umie zawsze sie znajdzie sposob by zarobic te pare zl..."



Jeszcze jakis czas temu tez tak myslalem, ale niestety w Polsce jest coraz gorzej zwlaszcza w malych miasteczkach.:(



Amiga pozwala jednak oderwac sie czlowiekowi od szarej i brudnej rzeczywistosci.:)
[#6] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #5


...zgadzam się z przedmówcą, przejdźmy od słów do czynów...

oj wiem coś o tej sytuacji w kraju. W szczególności o wymaganiach stawianych przez pracodawcę. np. znajomość PHP+CGI+C++/C,.NET,ASP,Corel+Adobe,CASE,TCP/IP and many many more! A w zamian dostaniesz robotę na czarno za 700 zł ;) Ciekawe jak można być DOBRYM programistą w Kilku językach i technologiach programowania. A może bezrobotni by tak połączyli i coś założyli hę ?
[#7] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #6


Proponuję stowarzyszenie w rodzaju "eutanazja bez granic".
[#8] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #7




Swiat jest podly, uczelnie przepelnione, absolwenci z magistrem kopia rowy lub uciekaja stad...ale AmigaRULEZ.

[#9] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #4


Parę zeta zawsze się jakoś zarobi. Tu coś się sprzeda na Allegro, tu jakieś urodzinki, jakaś strona WWW. Ale są to w moim przypadku takie kwoty, że mogę sobie zarobić, co najwyżej, na nowy dysk twardy.

Czekam na jakiś konkurs z Pegazem w roli nagrody i wygram go! Oto moja metoda :)
[#10] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #9


zacznij grać w totka;) Jak dobrze pójdzie i będzie kumulacja to za wygraną kupisz nie tylko pegaza II, ale całą ich fabrykę, za drobne Amiga Inc. i zostaniesz prezesem, połączysz zwaśnione klany amigowe;)
[#11] Re: Pegasos i pamięć
W odpowiedzi na komentarz #7,8,9,10


wyczuwam sarkazm ;) Ale co racja to racja. Znajomi chcą abym wyjechał do UK.Własnie przeglądam oferty pracy ;). Kopać rowów nie mogę bo mi lekarz zakazał, w totka gra moja mama ;). chociaż kostkę już układałem...ale to jeszcze na studiach ;) A na poważnie, to teraz jedyną sensowną alternatywą jest właśnie tworzenie grup ludzi ze wspólnym celem. Vide środowisko amigowe. Prawda że wtedy łatwiej przetrwać ? pozdrawiam wszystkich unemploy! Takich trzech (milionów) jak nas dwóch to nie ma ani jednego :) !
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem