Komentowana treść: WallGet 0.7.0
[#1] Re: WallGet 0.7.0
Ciekawe dlaczego te obrazki są tylko w wersji dla MOSa?;) Czyżby klasik nie potrafił wyświetlić png czy innego jpega?:D
[#2] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #1

Powinienes sie cieszyc, ze autorowi chcialo sie wogole kompilowac na klasiki
[#3] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #2


Autor z tego co wiem wrobił się w tą wersję na 68k i nie miał wyjścia;) A pisanie, że mam się cieszyć, że Autorowi się chciało... Nie byłoby wersji na klasiki też jakoś bym żył, a skoro już jest to chyba mogę ponarzekać?
[#4] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #1


A nie przyszło Ci do głowy, iż autor może mieć Pegaza a nie mieć Amigi? I niby skąd miałby wziąć wtedy shoty?
[#5] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #4


Miałem na myśli obrazki w gui a nie szoty;)
[#6] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #1


Co mnie podkusilo, aby Ci o tym powiedziec ;) A serio - jak ktos przysle mi kod, ktory bedzie stanie wyswietlic obrazki png z kanalem alpha na classicu to moge to dodac, ale samemu nie chce sie nad tym siedziec.
[#7] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #1


Tak, Amiga wyświetla tylko IFFy w HAMie lub 8bit! :) Zaje...te wsparcie dla autora programu. Gdybym napisał jakiś utilek, to aż strach dawać go takim ludziom ja Ty.

[#8] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #7


Na szczeście Autor nie myśli tak jak Ty i podsyłał mi bety żebym sprawdził czy te obrazki na klasiku są;P A że nie było i Autorowi nie chciało się już tego stanu rzeczy zmieniać to inna sprawa;) A gdyby wszyscy userzy narzekali tak jak ja i podsyłali bugreporty to o ile mniej zrzęd by było na portalach:D Ale przecież lepiej pisać, że wszystko jest cacy
[#9] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #8


Albo zrzędzić na portalach, a bugreportów nie podsyłać (to akurat nie do Ciebie, bo Tobie się zdarzyło :D parę bugreportów mi wysłać) :)
[#10] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #3




Tak się składa że nie masz blade pojęcie o tym co piszesz... przynajmniej tak wynika z tego co napisałeś w tym komencie.

Chyba że cię źle zrozumiałem ?!? ;)
[#11] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #10


Hmmm. Rozmawialem z Autorem i stwierdził, że chętnie by zrezygnował z wersji 68k gdyby nie....;) Nie powiem co, ale tylko dlatego rozwijał wersję dla klasików (z tego co mi pisał). Pewnie gdyby nie drobny szczegół to wersji dla klasików nawet by nie było;) Chyba, że nie to wymagało wyjaśnienia?;)
[#12] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #11


Informacje masz prawdziwe, ale ich interpretacja nie jest do konca sluszna :) TEN powod o ktorym piszesz nie spowodowal powstania wersji na m68k, gdyz bez powstania takowej TEN powod nie zainstnialby :). Powstanie wersji na classica wiazalo sie z zainteresowaniem ta wersja. Ale obecnie rozwijanie rownolegle wersji MOS i m68k, bez dostepu do classica staje sie coraz trudniejsze. Lista powodow aby utrzymywac wersje m68k sie skraca i niedlugo moze sie okazac, ze TEN powod jest to jedyny powod dla ktorego warto ciagnac wersje m68k.
[#13] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #12


Widocznie dokonałem małej nadinterpretacji Twoich słów;) Co nie zmienia faktu, że TEN powód już niedługo może nie mieć znaczenia;)
[#14] Re: WallGet 0.7.0
W odpowiedzi na komentarz #6


Co prawda kodu tam nie ma, ale widać, że ktoś już pracuje nad takim rozwiązaniem. Nawet jest programik testowy, można go znaleźć tutaj: http://maxworld.free.fr/amiga/downloads.php
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem