Komentowana treść: SplitMultiImage 1.1
[#1] Re: SplitMultiImage 1.1
Ciekawe czy ten program potrafi wyciągać pojedyncze JPEG-i z plików PPS? Z założenia powinien.
[#2] Re: SplitMultiImage 1.1
"Zgłupłem", czytając opis tego utilka. Wyodrębnianie obrazka z obrazów... wycina klatki z animacji, czy jak? Poszerzcie moją ( i nie tylko) bazę wiedzy :)
[#3] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #2


Masz jeden plik, który w sobie zawiera kilka pojedynczych obrazków. Teoretycznie animacja chyba też pod to podpada. Zaraz będę sprawdzał.
[#4] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #3


No i już wszystko jasne. Na PPS-ach nie działa. W programie chodzi o to, że z pliku-obrazka (rozpoznawanego przez system datatype) wyciąga inne obrazki (o ile ten plik-obrazek, składa się z jeszcze jakichś wewnętrznych obrazków).
[#5] Re: SplitMultiImage 1.1
np. tiff moze zawierac kilka obrazkow.
[#6] Re: SplitMultiImage 1.1
...hehehe, nadal nie kumam! :P Co to za format PSS? Ja rozumiem, obrazek, a w nim następny ? Czy jest kilka obok siebie? A może coś tak wysublimowanego jak bitplane`y ...? Echh, nie opdowiadajcie, wejdę w sieć i się dokształcę sam!
[#7] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #6


PPS (i PPT) to format prezentacji PowerPointa. PowerPoint to mam nadzieję, że wiesz co to jest?:) Swoją drogą skoda, że program nie potrafi z PPSów wyciągać obrazków, nieraz to by się przydało.
[#8] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #7


A nie napisałby ktoś czegoś takiego? Skoro można sobie w CED-zie napisać macro, aby z PPS-a wyciągnąć JPEG-i to stworzenie odpowiedniego programu dla znającego się na robocie programisty chyba nie powinno być trudne :D
[#9] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #7




pps otworzy power point??? na 100%?



[#10] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #9


Na 100%
[#11] Re: SplitMultiImage 1.1
W odpowiedzi na komentarz #9


Kolega zapewne z PPS z PGS pomylił.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem