Komentowana treść: WallGet 0.7.1
[#1] Re: WallGet 0.7.1
Wreszcie WallGet dziala mi jak nalezy. :)
[#2] Re: WallGet 0.7.1
W odpowiedzi na komentarz #1


Jak wczesniej nie dzialal to trzeba bylo slac bug-raporty! :)
[#3] Re: WallGet 0.7.1
W odpowiedzi na komentarz #2


Tylko nie wiedzialem co napisac. Nic konkretnego nie zauwazylem. Mialem Ci napisac tylko tyle, ze nie dziala? ;) Poprostu mi mulil strasznie, a potem wieszal system. Hitow nie bylo.



Mozesz mi powiedziec co mam zrobic aby WallGet po przerwaniu sciagania dociagnal plik, a nie zaczynal od nowa? Mnogosc opcji troszke mnie przeraza. :) Wgeta wczesniej uzylem raz czy dwa na Linuxie i sie zdeczka gubie.
[#4] Re: WallGet 0.7.1
W odpowiedzi na komentarz #3


Zawsze lepszy taki bugraport niz zaden - moge Ci wtedy wyslac wersje z masa kodu do debugu i wtedy mozna namierzyc co sie dzieje, nawet bez hitow.



Aby dociagac plik zaznacz: Download -> Continue



A z mysla o takich userach jak Ty (bez urazy :)) mam zamiar w nastepnej wersji wprowadzic kilka przykladowych konfiguracji.
[#5] Re: WallGet 0.7.1
W odpowiedzi na komentarz #4


Zawsze lepszy taki bugraport niz zaden - moge Ci wtedy wyslac wersje z masa kodu do debugu i wtedy mozna namierzyc co sie dzieje, nawet bez hitow.



To nastepnym razem bede marudzil.



Aby dociagac plik zaznacz: Download -> Continue



Tak zrobilem i nie dzialalo. Teraz juz dziala. Nie wiedzialem, ze trzeba wyrzucic plik z listy i wrzucic go tam spowrotem zeby sie uzywany przez niego konfig uaktualnil.



A z mysla o takich userach jak Ty (bez urazy) mam zamiar w nastepnej wersji wprowadzic kilka przykladowych konfiguracji.



Bardzo dobry pomysl. :)
[#6] Re: WallGet 0.7.1
W odpowiedzi na komentarz #2


Jak wczesniej nie dzialal to trzeba bylo slac bug-raporty!



Typowe ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem