Komentowana treść: 14 kwietnia - dzień programisty
[#1] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
Mnie starczy wysyłanie bugreportów.;)
[#2] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
W odpowiedzi na komentarz #1


A juz do Ciebie pisalem, ale nie to nie ;D
[#3] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
W odpowiedzi na komentarz #1


Bugreporty sa najwaznijsze, ale milo jest tez czasem dostac maila bez bugreportow, ale za to z podziekowaniami za program czy nawet maile nienawisci - jest jakas odmiana ;)
[#4] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
W odpowiedzi na komentarz #2


Ależ napisz, nie powiedziałem że mi to przyjemności nie sprawi, że kogokolwiek cieszy moja praca:)
[#5] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
W odpowiedzi na komentarz #4


To ok:



Dziekuje Ci niezmiernie za twa prace wlozona w pisanie programow wszelakich na Amige rzecz jasna (no i tak troche okolo Amigi ;)) oraz za znoszenie mego marudzena, wytykania bledow oraz szczucia hitami. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia programisty! :) No i jeszcze zeby Ci sie nigdy nie odechcialo i zebys sie wciecia w kodzie nauczyl robic. ;>
[#6] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
a ja napiszę do microszkopów, z podziękowaniem że dają mi do ręki argument by czekać na A1 tudzież Pegaza ;) Podziękuję za stabilnego, i multitaskującego Xp ( oh, to tylko cd-rom zamraża mi system podczas rozruchu ;), ale to drobnostka..). Podziękuję za supertani pakiet Officea, którego używa większośc ludzi na świecie ( chociaż mam OpenOfficea ;) ). Tak mogę w nieskończoność!

Ale faktem jest, że wielokrotnie chciałem podczas pracy na Ami pociękować autorowi programu, za każdym razem gdy mnie mile czymś program zaskoczył... (chociażby tym że na moim PIII Mp3 potrafią się rwać w kilku miejscach, a na Ami (040), tego nie było, no i miałem pełną kontrolę nad plikami ;) )... Programy pod Ami, to kunszt, klasa sama w sobie, inna od innych. To po prostu Ami!
[#7] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
A ja od wczoraj mam Pegaza II i jestem wery hepi

Wcale się nie chwalę.
[#8] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
W odpowiedzi na komentarz #7


Witay w klubie :)
[#9] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
W odpowiedzi na komentarz #7


a ja miałem pierwszy :))

i też się nie chwalę ;)

pozdrawiam
[#10] Re: 14 kwietnia - dzień programisty
wie może ktoś gdzie można znaleźć bootloadery. albo jakie są ich nazwy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem