Komentowana treść: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
[#1] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
Suuupeeeer ... jak wróce do domau zaraz przetestuje :)
[#2] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
jak znajde chwilke to zrobie guida jak przygotowac sobie pliki. juz poprawilem program potrzebny do tego (wartool), i wszystko dziala cacy (nie potrzeba linux'a). sam stratagus jeszcze nieco niestabilny (przy zmianie rozdziwlczosci), ale generalnie jest ok.



jezeli ktos chce sam powalczyc to wartool jest do sciagniecia tutaj. produkuje mase debugu wiec proponuje przekierowac do nil:. no i ocywiscie napedy podajemy jake /nazwa/ a nie nazwa:.
[#3] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
... no i przepraszam za literowki.
[#4] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #2


Potraktowalem Wartoolem WC2 i jakos nie chce dzialac. Na chwile mam czarny ekran i mowi: Font mapping not found: 'yellow'



Jesli nie podam parametru -c to to co podam w -d jest zawsze beee. Czego on w ogole tam chce?
[#5] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
ja wywolalem tak:



wartool /media/warcraft/data



bedac w katalogu wargus. tworzy wtedy katalog data z potrzebnymi plikami. to nie wszystko, bo trzeba dokopiowac pliki ktore byly z wargusem. przy uruchamianiu powie ktorych mu brakuje. w wszystko da sie zrobic skryptem build.sh, ale ja robilem recznie.
[#6] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
btw. uruchamiasz przez ten skrypt start? ja wywalilem parametr -d i tylko przez stratagus wywoluje. dane mam w katalogu data (wartool utworzyl).
[#7] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #5


Tzn. mam sobie Wartool'a z CVSa zassac calego? Juz tak zrobilem, skompilowalem to, ale nie wiedzialem po co to jest i wywalilem. ;) Potem zobaczylem twojego komenta i wreszcie udalo mi sie zdobyc WC2. Okazalo sie, ze jednak jest potrzebny.



U mnie Wartool nie storzyl swojego katalogu data. Pokombinuje jeszcze tak jak mi powiedziales. Moze sie uda. :)
[#8] Re: Stratagus 2.0 na MorphOS-a
W odpowiedzi na komentarz #6


Zrobilem wszystko tak jak mowiles, ale nie dziala. Pokazuje cos takiego:





Unsupported spawn-missile tag: missile

stack traceback:

[C]: in function `DefineSpell'

[string "scripts/spells.lua"]:69: in main chunk

[C]: in function `Load'

[string "scripts/stratagus.lua"]:365: in main chunk





Jaka masz wersje Warcrafta? Ja mam DOS CD Expansion - tak mi Wartool podal. Moze to zle?



Pliki ktore stworzy Wartool zastepowac tymi z jego archiwum? Kilka sie powtarza.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem