Komentowana treść: Ocalić scenę!
[#1] Re: Ocalić scenę!
Popieram!
[#2] Re: Ocalić scenę!
A dlaczego na przykład Jogeir Liliedahl nie jest pod literką "L" tylko "J"? A jego Full Moon na tej stronce nie ma. Memories niby jest, ale to jakiś inny modek niż ten na Aminecie. Inne, takie jak Slow Motion, Signia czy Rainbow są - przynajmniej tyle dobrze.;)

[#3] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #2


Jak czegoś nie ma to możesz im podesłać :)
[#4] Re: Ocalić scenę!
Zamiast brać się za nowe rzeczy, lepiej niech Crown skończy to, co jeszcze nieskończone. Wysłałem mu chyba ze 200 modułów i minął ponad rok, a one nie pojawiły się w bazie (łącznie z moimi). Jestem mocno rozczarowany tą współpracą. :(

[#5] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #2




Jogeir jest pod "J" z tego samego powodu, dla którego np. Allister Brimble jest pod "A", a nie "B" ;). Po prostu wszyscy sortowani są wg. pierwszej litery nawet jeśli będzie to imię - to dla uproszczenia, bo i tak większość muzyków występuje pod nickami.



Kawałek z Full Moon jest - tyle, że pod oryginalnym tytułem, jakiego nie uświadczysz w wersji ripowanej (wiadomo, co The Player (czy inny wynalazek tego typu) robi z modinfo :)). A tytuł tegoż modka brzmi "Nearly there.."

[#6] Re: Ocalić scenę!
No, zgromadzić w jednym miejscu, spalić, odtańczyć taniec zwycięstwa na rzęsach, i zapomnieć ;)
[#7] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #6


Wreszcie jakiś rozsądny komentarz:)
[#8] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #6


Hehehehe. :D Dobre.



To chyba będzie największe skupisko źle napisanych programów. Od zawsze wiadomo, że produkcje scenowe raczej do elegencko napisanych nie należą. :) Oczywiście mówię o "plikach wykonywalnych", a nie grafice, muzyce czy innych "danych". Żeby to wszystko odpalić i pooglądać to trzeba mieć niezłe muzeum w domu i wielkie zamiłowanie do tego typu produkcji.
[#9] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #6


Zaczynasz się robić żałośnie upierdliwy. Za dużo obcowania z Andrzejkiem?
[#10] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #9


A tobie inteligencja paruje z wiekiem? Może następnym razem specjalnie dla ciebie napiszę "uwaga śmieszek na końcu zdania"?

Jestem upierdliwy? O jak mi przykro. Niestety nic ci nie moge na to poradzić.
[#11] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #10


Ten sam "dowcip" po raz piąty przestaje być śmieszny, więc można by się zastanowić co komu paruje.
[#12] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #11


To zastanów się, mocno, zwłaszcza że dwie osoby przed tobą problemu z prawidłowym odbiorem mojego tekstu nie miały. Powodzenia.
[#13] Re: Ocalić scenę!
Taktyka "masz inne poglądy = jesteś głupszy ode mnie" też niezbyt wyszukana. Jeśli jeszcze nie dotarło to tak, widziałem emotikon. Wciąż nie umieram ze śmiechu.
[#14] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #13


Głupszy? Niekoniecznie ode mnie w tym przypadku, poza tym nie ja to napisałem. Przykro mi że nie umierasz ze śmiechu, ale generalnie to nie jest mój problem. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Masz problem z moją upierdliwością, to jej nie czytaj, będziesz szczęśliwszy, obiecuję.
[#15] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #14


To działa w obie strony, też możesz nie czytać, więc w czym problem?
[#16] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #15


W niczym. U mnie od samego początku z niczym.
[#17] Re: Ocalić scenę!
W odpowiedzi na komentarz #3



Żeby tak od razu nie ma.;) Jest, jest, tylko nazwy im się troszkę pomyliły. Na Aminecie ten sam modek nazywa się Just Married, a tego "Aminetowego" Memories chyba rzeczywiście nie ma. :(



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem