Komentowana treść: Pen Drive i Amiga
[#1] Re: Pen Drive i Amiga
W tym opisie napisali, że testowali go na Poseidonie 2.3. Skad dorwali tą wersję? Na stronie autora Poseidona jest dostepna tylko 2.2.
[#2] Re: Pen Drive i Amiga
W odpowiedzi na komentarz #1

Jest pewna legalna droga... sam mi ją podałeś ;)

Swoją drogą przeczytałem opis, pooglądałem zdjęcia i nadal nie wiem jak to jest, że im działa a mi nie.

Nawet wydaje mi się, że używałem podobnego Pen Drive (taka sama naklejka z boku, bo nazwa i czołowe już inne). Może teraz po zmianie karty turbo ruszy?
[#3] Re: Pen Drive i Amiga
W odpowiedzi na komentarz #1


Możliwe, że mają dostęp do wersji testowej Poseidona 2.3, który niebawem zostanie upubliczniony.
[#4] Re: Pen Drive i Amiga
W odpowiedzi na komentarz #3




Możliwe ale mogli o tym napisać.
[#5] Re: Pen Drive i Amiga
W odpowiedzi na komentarz #2




Legalna droga to rejestracja. Potem wystarczy pobrać archiwum z Poseidonem. Tylko jeszcze nie ma dostępnej wersji 2.3.

A co do Pendriwów, to działają poprawnie z Amigą i Spiderem. Ja nawet mogę swój aparat cyfrowy używać jako 256-cio megowego "pendriva". No i transfery mam trochę lepsze niż im tam wyszły. Moze to jest spowodowane tym, że testowany pendrive jest standartu USB1.1 a nie 2.0?

A moze masz nie tak zainstalowanego Poseidona, że ci pendrivy nie działają? Wszystko ustawiłeś jak piszą ludzie z Elboxu i w dokumentacji do Spidera? Jakie błędy wypisywał Trident po podłączeniu pendriva?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem