Komentowana treść: AmiNetRadio 3.0
[#1] Re: AmiNetRadio 3.0
Program może działać na m68k, ale autorzy nie testowali.



Właśnie mi margines napisał, że na m68k działa
[#2] Re: AmiNetRadio 3.0
To jest najlepszy player audio wszechczasow! Powinien sie nazywac mega-audio-kombajn-wypas-player. ;)



Brak mi slow by wyrazic podziw...
[#3] Re: AmiNetRadio 3.0
Już ściągam. Jak łyka protrakera no to rzeczywiście jest najlepszy.
[#4] Re: AmiNetRadio 3.0
Efekty w GUI przechodz najsmielsze oczekiwania (probowal ktos zminimalizowac skórę NG) tego było potrzeba.... :) no i radyjko jest....
[#5] Re: AmiNetRadio 3.0
Nie wierzę! Dożyłem tego dnia. Wszystkie playery mogą się zjednoczyć w Unię Playerów a i tak razem wzięte będą gorsze. :) ANR kosi. I pomyśleć, że kiedys byłem przeciwnikiem tego programu... :)
[#6] Re: AmiNetRadio 3.0
Kiedyś również nie byłem za tym programem, ale po tym co teraz widze i słysze (już leci jakaś muzyczka;) jestem za



Może niedługo ktoś doda moduł przeglądarki www (jakąś mozille lub khtml) jako taki dodatek do AmiNetRadio? Wcale bym się nie zdziwił



Przede wszystkim GUI w końcu mogę wybrać takie jakie jest dla mnie zjadliwe (te WinAMP-owe). Cieszy też obsługa nowych formatów.



Czego jeszcze brakuje? IMHO odtwarzania plików realaudio i wma, zarówno plików jak i radia opartego na takich formatach. Niestety wiele popularnych stacji nadaje wma i realaudio...
[#7] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #6


Mnie najbardziej brak supportu dla dbm'ow.
[#8] Re: AmiNetRadio 3.0
Ha! To jezeli dziala na AmigaOS i 68k to juz sciagam. Oczywiscie do dekodowania jak zwykle uzyje mpega.library pod WOS :)

[#9] Re: AmiNetRadio 3.0
Tak jak wspomnialem kiedys AminetRadio rulez! AZ rulez!
[#10] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #8


To jezeli dziala na AmigaOS i 68k to juz sciagam.



Najprawdopodobniej działa. Najwyżej nie będzie działał tylko GUI NG z "krzywywmi" i "dziurawymi" oknami. :) Z tym, że plugin OGG jest oparty na bibliotece, która jest chyba tylko dla MorphOSa.
[#11] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #6


Mi brakuje supportu dla radyjek nadajacych w formacie OGG :(.
[#12] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #11


Trzeba byłoby złożyć się na jakiś prezent dla Kiero to może dorobi radyjko do plugina OGG. :) Oczywiście jeżeli pozwala na to biblioteka (nie wiem czy to ma coś ze sobą wspólnego).
[#13] Re: AmiNetRadio 3.0
ten plugin do ogg'ow nie jest moj:) nie wiem co sie w moim nie podobalo:)
[#14] Re: AmiNetRadio 3.0
Sprawdziłem. Full Wypas. AmigaAMP idzie do lamusa.
[#15] Re: AmiNetRadio 3.0
Eh... Nowy ANR rzeczywiście jest mniam :)
[#16] Re: AmiNetRadio 3.0
IMO ANRv3 z nowa skorka jest jedynm z najfajnieszych playerow z jakimi mialem stycznosc :)
[#17] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #13


Faktycznie dziwne. :) Twój przecież działał jak trzeba. Znowu ktoś stracił czas na zrobienie czegoś co już było zrobione i działało dobrze. No trudno...



A tak przy okazji... Czy ta biblioteka do OGG pozwalałaby zrobić radio na OGG? Podobno w sieci są radia oparte na OGG. Dałoby sie to zrobić? Wtedy wywaliłoby sie plugina "oryginalnego" i używało Twojego. :)
[#18] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #10




Dziala, identycznie jak jedynka (no prawie) wiec updejtuje. Dwojka byla dziadostwem, a przynajmniej nieuzywalna moim konfigu i sieci ktorej uzywam :) Trojka dziala jak jedynka i jest lepsza od dwojki, hehe :)



[#19] Re: AmiNetRadio 3.0
szkoda tylko że nie łapie spakowanych modułów. Ale to tylko mały szczególik. Może niedługo dołożą jakieś fajne pluginy bo te co są to jakieś słabe jakościowo i nieszczególnie wybajerzone.Ale ogólnie super.
[#20] Re: AmiNetRadio 3.0
no i wreszcie mosOwce mogą sobie AHXy poodgrywać.
[#21] Re: AmiNetRadio 3.0
Moze ja jestem jakis inny, ale jak zmienic to ohydne defaultowe gui na te nowe, sliczne podobno? w guide stoi, ze w settings jest opcja odpowiednia, a settings z menu mozna obaczyc, ale jak, skoro menusow nie ma? RMB_TRAP w oknie ustawione, wiec skad by sie mialy menusy wziac?
[#22] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #21


Jestes znanym prowokatorem i pewnie udajesz ale ja łyknąłem więc opiszę. ;) W menu wybierasz Settings. Owiera się okno w którym wybierasz zakłądkę GUI. No i tam wybierasz: ANRGUI.gui oraz jeden ze skinów (w podstawowym archiwum są dwa skiny NG).
[#23] Re: AmiNetRadio 3.0
ja bym wolal obslugę formatu .ASX dla radyjek (tak nadaje Radiowa Trójka)
[#24] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #22




No toz napisalem - nie ma menu. nie mozna otworzyc, bo okno ma RMB_TRAP, wiec zadnego menusa byc nie moze!
[#25] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #24


A to nie wiem. U wszystkich których znam menu pod RMB się otwiera. Chyba nie pozostaje nic innego jak tylko zgłosić się do autora. Może coś wydedukuje. :)
[#26] Re: AmiNetRadio 3.0
THX :D znaczy się AHX ale jaaazzzda
[#27] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #24


Wszystkie okna MUI mają RMB_TRAP, a flaga jest usuwana jak najedziesz na obszar pod którym ma być menu ekranowe. Poważnie nie ma menu jak wjedziesz myszą na np. górną belkę ekranu?
[#28] Re: AmiNetRadio 3.0
Jest już na stronie programu update do wersji 3.1.

http://amigazeux.net/anr/down.php
[#29] Re: AmiNetRadio 3.0
W odpowiedzi na komentarz #28


Mam update od wczoraj :))

[#30] Re: AmiNetRadio 3.0
u mnie update dziwnie sie zachowuje jak zminmalizuje skore NG to powinna pojawic sie zminimalizowna wersja a tu całkiem znika i dopiero exchange moge sobie zrobić show...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem