Komentowana treść: RAW - czyli Another World
[#1] Re: RAW - czyli Another World
Ale czad! Ta gra ma klimat jak stad do Chicago. :)



Ja nie rozumiem jak mozna napisac taki "silnik" nie widzac kodu zrodloego gry. No przeciez to trzeba gre pisac od nowa i trzeba dokladnie znac caly projekt gry. Nie da sie tego zrobic grajac w gre. Przeciez patrzac na pliki danych z gry nie wyczywa sie za wiele. Moze mi ktos te zagadke wyjasnic?
[#2] Re: RAW - czyli Another World
z tego co widać to ten koleś to francuz... ma jakiegoś kolege

w delfine, alebo sam był w to zaangażowany... albo ma DOŻO samozaparcia.
[#3] Re: RAW - czyli Another World
O, jezeli juz mowa o grach. Kiedys, dawno powstal port AmiTombRaider (ktory mi nigdy nie dzialal). Pewnie projekt zostal porzucony ze wzgledu na zamal moc 68k. Pozniej Amigowcy zchlysneli sie na PPC Quakiem i Hereticiem II...Moze teraz ktos pokusi sie o port Tomb Raidera? Niedawno zalaczylem to na PSX, pixeloza jak "diabli" ale jakosc gry - klasa (mimo ze Lara jest nieco "kwadratowa". W wysokiej rozdzialce i z wygladzaniem tekstur taki kotlet od Pani Lary z 1994 smakuje jakby dzsijeszy. Quake ma "na noc" :)

[#4] Re: RAW - czyli Another World
dawno powstal port AmiTombRaider (ktory mi nigdy nie dzialal)



Nic dziwnego, to była AFAIR jakaś biblioteka do obsługi fontów z zaszytym wirusem.
[#5] Re: RAW - czyli Another World
W odpowiedzi na komentarz #4




Hehe i pojawil sie na ktoryms z ACSow lub MA?
[#6] Re: RAW - czyli Another World
Na coverach ACSa parę razy były wirusy, na MA też się zdarzyło.
[#7] Re: RAW - czyli Another World
eh, w opisie do Another World jest okrutny błąd ortograficzny
[#8] Re: RAW - czyli Another World
Wskaż nam go proszę, czasami ciężko jest coś znaleźć jak czasu mało. :/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem