Komentowana treść: Voyager pożegnał MorphOS-a?
[#1] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
Może ulec zmianie? To jakaś dziwna firma z tego Vaporu, w której jej szef strzelałby sam sobie bramki poprzez podważanie wiarygodności.



Tak czy siak bez pełnej wersji przeglądarki MorphOS w tej części produktu w końcu zrówna się z AmigaOS 3.5 (wersja SE programu AWeb) i AmigaOS 4.0 (specjalna wersja demo IBrowse 2.4).
[#2] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
A to dowciapny ten Zapek, nie? ;)
[#3] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
Pewnie gostek zrozumiał, że i tak tego Voyagera ludzie nie używają. :)



Ja widzę w tej sytuacji cos pozytywnego. Do tej pory do MOSa dołączano tego średniawego Voyagera i uważano, że sprawa przeglądarki jest załątwiona. Teraz jak Voya nie będzie w MOSie to może poszukają innego rozwiązania. Przeglądarka w systemie musi być, a jak zaczną szukać jakiegoś rozwiązania to kto wie do czego dojdą... :) Ciężko było poruszyć temat przeglądarki gadce z ludźmi decydującymi o losach MorphOSa, bo przecież był Voyager. Ciekawe co teraz powiedzą. Nie sądzę żeby demo IBrowse dołączali. Już prędzej będzie to pełny AWeb. :( Ja mam taka cichutka nadzieję, że może zdecydują się na jakieś inne - własne rozwiązanie. Tak żeby w przyszłości nie było ryzyka, że komuś się znowu odwidzi, zabierze swoje zabawki i tyle.



Z tego co słyszałem przy Voyagerze już dawno nie grzebano i jego rozwój był zerowy od czasu MOSa 1.4. Być może przyszedł "prikaz" z góry, że w MOS 1.5 ma być nowa wersja, a ludkowi od Voaygera się poprostu nie chce robić (może nie ma motywacji). Jak dla mnie to dobrze, bo nie lubię tej przeglądarki. Odpaliłem ją może z 5 razy w swojej MOSowej "karierze".
[#4] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #2


Zrywamy boki? ;)
[#5] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #3


Pewnie gostek zrozumiał, że i tak tego Voyagera ludzie nie używają.



Jak nie jak tak. Dwie osoby uzywaja V. - temat ten byl poruszany tu na PPA gdzie w komentach.
[#6] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #5

Cóż... Jeśli tylko będą pracować nad nową wersją i ta się pojawi to
nie ma problema... Ja Voyagera mam zakupionego wczesniej...
[#7] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
Ehh... po 1wsze V należy do Olliego, a nie Zapka. Po 2gie Zapek odgryza się userom którzy proszą go ciągle o klucz do pełnej wersji (bo myślą, że ta która jest na CD pełną nie jest nie wiadomo czemu). Spokojnie, nikt pełnego V MOSowi nie zabiera.
[#8] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #7


Szkoda... myślałem, że może wtedy byłaby szansa na to żeby Genesi pchnęłoby może jakoś sprawę przeportowania jakieś dzisiejszej przeglądarki. :(



Gdyby Voyager MOSowy stał się znowu komercyjny (znaczy tak, że trzeba za niego zapłacić) to wątpię żeby wygrał z IBrowse 2.3 (pomimo tego, że IB jedzie na emulatorze). Jak do czasu wypuszczenia IB 2.4 nie zacznie się coś dziać w amigowych przeglądarkach to już postanowiłem - kupuję IB 2.4. Odżałuję te ok. 250 zł. :) Voyagera nie będe używał, bo tam nawet nie można sobie zaznaczyć kawałka tekstu na stronie i go skopiować. Strony w Voyagerze są tak jakby bitmapami - można sobie po nich jeździć wskaźnikiem myszy i nic. Do tego ja uzależniłem się od zakładek. :)
[#9] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #8


Jak nie chcesz Voya w MOSie to napisz do Zapka o klucz. ;)
[#10] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #9


Hehehe. :) Tego jeszcze nie było. Akcja mająca na celu zaprzestanie rozwoju jakiegoś programu. ;)
[#11] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #10


Eeee, only Amiga makes it possible? ;)
[#12] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?


i dbrze vojo to porażka.
[#13] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
UPS :)



To należało czytać tak: "Powtarzam po raz ostatni, wersja V dołączona do MOSa jest pełną wersją" ;)



mcbarlo: chyba nasz angielski ssie ;)
[#14] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #13


No i teraz z nas debili robi, cholera. ;)
[#15] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
Teraz tylko bo winde bedzie ;) nawet ma pobic IE
[#16] Re: Voyager pożegnał MorphOS-a?
pod bedzie, nie nad
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem