Komentowana treść: MorphOS SDL - portal
[#1] Re: MorphOS SDL - portal
Podoba mi sie! Calkiem sporo rzeczy sie portuje na MOSowego SDLa. Do tego SDL sie rozwija caly czas. Co tam SDL... nawet dwa SDLe. :) Jak to na Amidze - jak czegos nie ma to nie ma ale jak juz wychodzi to w liczbie 2. :)
[#2] Re: MorphOS SDL - portal
mam pytanko - jak działa gra o nazwie Cube na pegazie bo skriny są bardzo zachęcające
[#3] Re: MorphOS SDL - portal
fajne , fajnie chodzi...pewnie pokaze na Amiga Meeting.

Tylko SDL jeszcze dziurawy wiec potrafi sie zwiesic...

[#4] Re: MorphOS SDL - portal
wszystko piknie, ale to co dziala w 3d nie zadziala z tinygl.library dostepna w mos1.4. a jak ktos nawet ma nowa biblioteke to w wiekszosci przypadkow potrzebny jest nowy sterownik do voodoo, bo ten stary nie jest doskonaly. tak wiec ta strone traktowac mozna jako 'teaser', a nie zrodlo aplikacji. przykro mi bardzo. nie zalezy to ode mnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem