Komentowana treść: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
[#1] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
Ciekawe kiedy będzie można się zarejestrować i pobrać programy z SuperBundle... Od paru tygodni, ba, może nawet miesięcy nie udało mi się tego dokonać. Na stronie gdzie dokonuje się rejestracji jest informacja, że tymczasowo nie można się rejestrować, ale niedługo będzie to możliwe. Ciekawe...
[#2] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
W odpowiedzi na komentarz #1


Probujesz sie rejestrowac na pegasosppc.com? Sprobuj tutaj http://www.morphzone.org/modules/groups/ - aha, trzeba byc zalogowanym na MorphZone aby sie tam dostac. A o to co nalezy wpisac w pole "Reseller" pytaj sie eFunzine.
[#3] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
W odpowiedzi na komentarz #1


Jeżeli już ponawiałeś pytanie/prośbę o przyznanie hasła to chyba pora na wysłanie ostrzejszego zrypu w kierunku tych co powinni to zrobić. Nie ma się co piórkać tylko rypać równo z ziemią. Jeżeli nie radzą sobie z tymi rejestracjami to niech zlikwidują to całe SuperBundle, a nie takie czekanie miesiącami... Można byłoby jeszcze pomyśleć, że tych Pegasosów miesięcznie przybywa kilka tysięcy, że sobie nie radzą z rejestracją. :)
[#4] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
Udało się komuś dostać do tego nieszczęsnego SuperBundle? Mojego hasła nie chce zakumać. Bosz... czy kiedyś skończa się problemy z tym SuperBundle? Strasznie pokopana sprawa. Mógłby się ktoś w końcu tym zająć. Kiedyś było przez FTPa i było fajnie. Odkąd jest przez stronę WWW to wiecznie są problemy. Do tego to czekanie miesiącami na rejestrację, upominanie się. Poziom SuperBundle jest porównywalny z poziomem Ambienta. :)
[#5] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
W odpowiedzi na komentarz #4


Ja bez problemu wchodze przez link na morphos-news (http://superbundle.pegasosppc.com/bundle/). Podaje numerek jako usera, haslo i jestem.
[#6] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
W odpowiedzi na komentarz #5


Okazało się, że mi zmienili hasło. Kazałem sobie wysłac hasło i przyszło mi jakieś zupełnie inne. Mógłby mnie ktoś łaskawie poinformować, że mi zmienili hasło. Bajzel...



Już pomijam fakt, że tradycyjnie zalogować się można tylko "bitmapową przeglądarką WWW" czyli Voyagerem. Pod IBrowse 2.3, AWeb, Internet Explorer, Opera nie da się i już.



No ale ściągnąłem tym cudakiem (Voyager) AmiAtlas. Odpaliłem, stwierdziłem, że nie bardzo interesuje mnie goegrafia Niemiec i olałem. Poza tym program jest po niemiecku, a to jest przegjęcie. Jeżeli nawet da się przestawić na angielski to i tak przesada, bo jak ja niby mam się skapnąć gdzie to przestawić? Domyślnie ustawia się zazwyczaj jakiś ludzki język, czyli angielski. Niemcom chyba na zawsze zostanie to poczucie wyższości (patrz historia świata). A tak poza tym to program bardzo szybko i fajnie działa.
[#7] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
W odpowiedzi na komentarz #6


Już pomijam fakt, że tradycyjnie zalogować się można tylko "bitmapową przeglądarką WWW" czyli Voyagerem. Pod IBrowse 2.3, AWeb, Internet Explorer, Opera nie da się i już.

Od czasu kiedy SB przenieśli na www nie mam najmniejszych problemów ze ssaniem plików przy pomocy IBrowsea.
[#8] Re: AmiATLAS 5 SE w Superbundle
W odpowiedzi na komentarz #6


pob ibrowsem 2.3 działa w razie problemow pisac na priv...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem