Komentowana treść: Nowe tytuły w Matay.pl
[#1] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
No prosze. Ciekawe pozycje za rozsadna (wg mnie) cene. Bravo Matay !
[#2] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #1


Na Hell Squad czekałem od dłuższego czasu. No i się doczekałem! :D
[#3] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
Z mojej strony mogę dodać że ViruaGP nie działa na Pegazie II. Na AmigaMeeting2004 Matay nie mogło go uruchomić.
[#4] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #3


Jak nie działa, jak działa? Dało się pojeździć, potem pooglądać swoje wyczyny na trasie. Być może w ktorymś momencie się wykrzacza (ale tego na AM2004 nie uświadczyłem), ale na pewno radzi sobie lepiej niż FoundationGold, które waliło hitami okrutnie (być może jest na to jakiś patch na stronie producenta).
[#5] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #4


Nawet nie widzialem. W kazdym razie, obie gierki sieja po klasycznym sprzecie, stad Foundation Gold szuka amigowej myszki, ale jak juz przebrna przez wczytywanie to jest ok :)



Z wyjatkiem Hell Squad ktory odpala sie bezposrednio na kosciach ECS/AGA.
[#6] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #4


No to być może przeoczyłem ale nie z Mataya próbowali zainstalować na Pegazie z MOS-em 1.5 i powiedzieli że się nie da (a może im się nie chciało) więc zrezygnowałem.
[#7] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #4


No to być może przeoczyłem ale z Mataya próbowali zainstalować VirtuaGP na Pegazie z MOS-em 1.5 i powiedzieli że się nie da (a może im się nie chciało) więc zrezygnowałem.
[#8] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #7


Z Mataya był tylko Liluh. Ja tam siedziałem tylko towarzysko. Faktycznie za szybko rezygnowałeś, bo jak trochę powalczyliśmy to VirtuaGP ruszyło. Walka polegała głównie na rozwiązaniu problemu braku instalera na Pegasosie Jacy
[#9] Re: Nowe tytuły w Matay.pl
W odpowiedzi na komentarz #7


Pegaz byl okupowany przez zaloge MOS`owa, w chwili kiedy pytalem jeszcze sie nie udalo. Sam przeoczylem, ze Virtual GP w koncu ruszyl na tym sprzecie. Fakt faktem, ten Pegaz byl z MOS`em swiezo instalowanym i mogl paru rzeczy nie miec.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem