Komentowana treść: A1200-Laptop
[#1] Re: A1200-Laptop
nie chcialem tego mowic ... ale :(



to brzydkawe jest :P



ale trudno liczy sie ze komus bawic sie chcialo :)
[#2] Re: A1200-Laptop
Zrobil tego Lap topa specjalnie zeby dostac autograf Perta ;).

Ciekawe ile kosztowal go ten autograf :P.
[#3] Re: A1200-Laptop
Piękne to nie jest, ale przecież ma być przedewszystkim funkcjonalne i chyba takie jest.



Sam mam a1200 z hdd i rozszerzeniem pamięci i chętnie zrobił bym z tego takiego "laptoka".



Maverick: Co do autografu Petra to nie jest on znowu taki cenny (?!?) jak sądzisz. W polsce Petro był kilkakrotnie i za każdym razem chętnie rozdawał autografy. Mi się na przykład podpisał na starej koszulkce niemieckiego AmigaMagazin i wcale nic mnie to nie kosztowało. Pozatym Petro Tyshenko w moich oczach troszkę ostatnio zmalał. Nie napiszę dlaczego bo nie chcę wywoływać burzy gdy słońce ładnie świeci, ale zupełnie nie rozumiem tego podniecania się jego autografem :)
[#4] Re: A1200-Laptop
a jeszcze jedno ... szkoda że strona ta jest jedynie w wersji niemieckiej.
[#5] Re: A1200-Laptop
Podziwiam faceta za zapał i niewątpliwe umiejętności ślusarskie :).

Ciekawe podejście do tematu - wykorzystanie oryginalnej obudowy

i metalowe zawiaski...
[#6] Re: A1200-Laptop
W odpowiedzi na komentarz #3


No ciebie to chyba nic nie kosztowalo bo koszulke (chyba) dostales. A kolega od LapTopa to wpakowal troche kasy na te czesci. Moglby kupic Pegazusa.
[#7] Re: A1200-Laptop
Kolejny człowiekm któemu musiało się baaardzo nudzić;)
[#8] Re: A1200-Laptop
Całkiem, całkiem, ale mogł zrobić na bazie CD32, albo ostatecznie 600, ich płyty są mniejsze.
[#9] Re: A1200-Laptop
-obok sa inne zabawne laptopy tego pana :)



http://www.elgefa.de/laptop.html

[#10] Re: A1200-Laptop
W odpowiedzi na komentarz #7


Nudziło powiadasz? A co powiesz na TAKIE coś?? ;)
[#11] Re: A1200-Laptop
W odpowiedzi na komentarz #9


Ten w walizce wyglada calkiem calkiem... Gdyby mi ktos sprezentowal ColdFire'a to bym sie powaznie zastanowil :)
[#12] Re: A1200-Laptop
Do wytlumaczenia. Ten czlowiek zrobil tego leptopa na zamowienie do PSYRI (www.psyria.de). Jest on muzykiem i chce w przyszlosci pokazywac swoje muzyczne dema na wystawach wlasnie na tym leptopie. Tak ze jego to nic nie kosztowalo, a podpis byl tez dla Psyri.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem