Komentowana treść: BootCreator 0.2
[#1] Re: BootCreator 0.2
Szkoda, ze P1 ma tak stary firmware :((
[#2] Re: BootCreator 0.2
W odpowiedzi na komentarz #1


Moje boot-menu na Pegasosie I Stefkosa działa.
[#3] Re: BootCreator 0.2
W odpowiedzi na komentarz #2


ooooooo ale, czy to nie uszkodzi firmware ??
[#4] Re: BootCreator 0.2
jak co napisz do mnie zobaczymy co uda sie zmontowac za starter. Chetnie pomoge o ile ravek pozwoli
[#5] Re: BootCreator 0.2
W odpowiedzi na komentarz #4




Nie polecam takiej zabawy na najnowszym OF dla P2 (I kto wie na jakim jeszcze, sprawdzalem tylko na nim) w sumie nie jest to grozne (O ile nie popelnimy bledu, wpisanie blednego programu do OF == zima bo nie bedziemy w stanie zabotowac komputera)

ale u mnie po wydaniu polecenia nvstore (of coz po upewnieniu sie, ze wszystko dziala 'nvrun') i resecie przywital mnie czarny ekran a komuter nie reagowal na nacisniete przyciski, ktore wczesniej dzialaly gdy testowalem je poprzez nvrun'a. Nie ma co ukrywac, ze malo zawalu nie dostalem ...



Na szczescie sprawe udalo sie uratowac. Jakie bylo moje zaskoczenie jak menu pojawilo sie nie na ekranie a na porcie szeregowym i wlasnie z portu szeregowego OF odczytywal klawisze zdefiniowane w menu :/ Nie mam pojecia do dzisiaj co to bylo IMHO kolejny buraczek w OF ...



Tak czy inaczej gdyby ktos mial podobny problem moze te informacje uratuja go od problemow sercowych. Zewnetrzny skrypt ma tu sporo zalet, latwielsza modyfikacje i brak jakiegokolwiek ryzyka w przypadku pomylki (Uzywajac generatora nie ma tez ryzyka jakiejs literowki, etc)



Problemem sa tylko uzywajacy P1 :( Niestety skrypty te wymagaja kilku zmian w OF ktore sa tam dopiero w najnowszym updacie dla P2 :( Pozostaje miec nadzieje, ze stosowana aktualizacja dla P1 pojawi sie niebawem.

[#6] Re: BootCreator 0.2
W odpowiedzi na komentarz #2




ThX, za pomoc. Wersja 0.4 dziala juz na P1 oraz na P2 ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem