Komentowana treść: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
[#1] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
O rany, jak ja kocham tą gre. Cudowna wiadomość, mam nadzieje że szybko będzie dostępna wersja finalna portu.

Może Microprose wypóści żródłówki do UFO:Enemy Uknown i X-COM:Terror from the Deep i znajdzie się ktoś kto tez przeportuje te gry na MOS/OS4 ? :D



To IMHO najlepszy niujs jaki ostatnio czytałem ;);)



P.S. właśnie mam odpaloną Transport Tycoon :D
[#2] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #1


"wlasnie mam odpalona Transport Tycoon" - pod MOSem?
[#3] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
Ufo działa całkiem normalnie pod DOSBoxem.....
[#4] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
ja troche nie na temat. Zerknijcie na pierwszy screenshot tego Transport Tycoona (ten z tym zwalonym rozowym kolorem). Pod oknem gry jest cos jakby jakis Opus4, FileMaster, RO czy inny DiskMaster. Co to za program? Nie kojarze go i mnie to wkurza. :)
[#5] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #4


Filer, chyba ;).
[#6] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #5


Ja w zyciu tego programu nie widzialem i o nim nie slyszalem. To jakies sensowne jest? Konfigurowalny jak Opus4? Jakies filetypy i te sprawy?
[#7] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
Dlaczego obciążenie CPU jest 100%? SDL tak ma, gra tak wymagająca czy po prostu skopana?
[#8] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
W odpowiedzi na komentarz #7


Dnetc jest odpalone w tle :).
[#9] Re: Transport Tycoon Deluxe dla MorphOS-a?
Na OS4 tez juz jest :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem