Komentowana treść: PUSH 2004 - po party
[#1] Re: PUSH 2004 - po party
Zmian jest dużo i chyba warto poczekać dwa tygodnie ;)



BTW Jeśli jest nowa freetype to mam nadzieję, że usunęli już ten błąd z twardymi spacjami (objawiał się m.in. w IBrowse i V).

Jedyne czego nie widać na tych zdjęciach to sprawa drukowania i TurboPrint-a. Dlaczego mam wrażenie, że nic w tej sprawie od 1.4 się nie zmieniło?
[#2] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #1




Ciekawe czy poprawiono też buga w parallel.device, dotyczącego "obcinania" wysyłanych danych. Ech, zapomniałem zapytać na AM2004...

[#3] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #1

Bo nic się nie zmieniło?
[#4] Re: PUSH 2004 - po party
mam tylko nadzieję że grupy użytkowników pegasosa

nie bedą tak zamknięte jak Amigaos3.x-4.0 group

chyba wiadomo co może to spowodować getto pegazowiec :):):)
[#5] Re: PUSH 2004 - po party
do radeona9200 kiedy bedą stery 3D ?
[#6] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #5


Długo jeszcze poczekamy..... (ja tez z 9200 ;()
[#7] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #4

Lodzka Grupa Amigowiec (3.x systemu i starszych) oraz pegazow raczej nie zamierza sie zamykac :))
[#8] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #7


A ja sić już prawie zdecydowałem przyjechać ze swoim pegazem na RR.. (a przyjadć na pewno..)
[#9] Re: PUSH 2004 - po party
na ile obsluga altiveca przyspiesza system (operacje graficzne, wsparcie dla 3d, lame)

no i co jest nowgo w mui - nowe klasy czy może bajerki w stylu teksturowane gradienty

no i po co jest avcodec.library (do mplayera?)
[#10] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #9

Ha, AV w LAME to akurat moja działka. Jak tylko będę miał wyniki to nie omieszkam powiadomić. Spodziewam się sporego przyspieszenia.
[#11] Re: PUSH 2004 - po party
Wow... cecha wylaczenia komputera z poziomu systemu to pozyteczna sprawa, niemniej ja sie spytam, czy Pegaza mozna wylaczac (tzn. czy zaleca sie) normalnie, jak stara, poczciwa Amiske ?
[#12] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #11


Tak sie go wylacza :) A tutaj chodzi o to, ze nie w MOSie 1.4 nie jest zaimplementowane wylaczanie zasilacza z poziomu systemu, wiec aby wylaczyc pegaza trzeba albo trzymac przez 5s przycisk power, albo calkiem odciac zrodlo pradu od zasilacza, co bywa uciazliwe.
[#13] Re: PUSH 2004 - po party
Hmm..



A ten przycisk Power nie da sie oprogramowac ? Nomen omen jak w "wiodacym systemie", niemniej mnie by zalewal przymus trzymania czegos przez 5 sekund dluzej, niz 1 raz (wylaczywszy wybrane elementy kobiecego ciala) :)

[#14] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #13

Przeca napisal, ze sie da i w 1.5 jest oprogramowany...
[#15] Re: PUSH 2004 - po party
W odpowiedzi na komentarz #14


Kaczus, WCALE a WCALE tak nie wynika z tej jego wypowiedzi (ani niusa)... dowiedzialem sie, ze w v1.5 przycisk jest oprogramowany i ze jak sie wcisnie raz (a krotko), to system sie wylaczy - posrednio od CIEBIE.


Jak sie samemu wie, to wszystko wyglada inaczej, niz w przypadku 0 wiedzy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem