Komentowana treść: Porty, porty, porty...
[#1] Re: Porty, porty, porty...
I bardzo dobrze że portowanie gier(w tym na Amigę) stało się modne i popularne... tylko się cieszyć :)
[#2] Re: Porty, porty, porty...
W odpowiedzi na komentarz #1


sa porty, a co z lotniskami?
[#3] Re: Porty, porty, porty...
Lotniska są nieekonomiczne :)
[#4] Re: Porty, porty, porty...
Wersja LGeneral dla AmigaOS3 była dostępna już od dwóch lat na amiga.comscripts.com.
[#5] Re: Porty, porty, porty...
W odpowiedzi na komentarz #4


Wersji dla WarpOS-a tam niestety nie znalazłem.
[#6] Re: Porty, porty, porty...
Jeżeli ma ktoś problemy z pobraniem portu z wyżej podanej strony, oto prawidłowy link - click.
[#7] Re: Porty, porty, porty...
A u mnie nadal wersja WOSowa OTTD wiesza się po chwili grania
[#8] Re: Porty, porty, porty...
A czy ktoś może mi powiedzieć, jaki są wymagania? Strona jest po niemiecku, więc się totalnie nie oprientuję.
[#9] Re: Porty, porty, porty...
W odpowiedzi na komentarz #8


Karta graficzna, trochę fastu...
[#10] Re: Porty, porty, porty...
W odpowiedzi na komentarz #7


Coz, jak to warpos...
[#11] Re: Porty, porty, porty...
Nawet szybko chodzi ten LGeneral WOS tylko troche sie wiesza po paru rundach zdarzy się że poprostu gra staje i nic ju żnie jest jej w stanie ruszyc :( , troche to denerwujące bo trzeba czesto zapisywać.
[#12] Re: Porty, porty, porty...
W odpowiedzi na komentarz #7


U mnie wersja WOSowa jak i 68k działają bez problemu i jeszcze mi sie nie zawiesiły nawet po dłuższej chwili grania.
[#13] Re: Porty, porty, porty...
W odpowiedzi na komentarz #9




Czyli moja biedna Ami kolejnego Tycoona już nie uciągnie. Wcześniej napalałem się na Software Tycoon.
[#14] Re: Porty, porty, porty...
Sciagnalem, uruchomilem i wyskakuje mi cos takiego:



ERR: sdl_init: Found no sufficiently capable CGX visuals



Co zrobilem zle????? (mam mediatora+voodoo+p96)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem