Komentowana treść: Bill Buck odznaczony
[#1] Re: Bill Buck odznaczony
Hehehe ale klimat. :)
[#2] Re: Bill Buck odznaczony
yyy... a za co? Przodownik pracy z niego czy co?
[#3] Re: Bill Buck odznaczony
Jak to za co?

Zapewne za przedłużenie życia Amidze, i powiew świeżości, jaki jej dał. :)
[#4] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #3


hahahahah



Dobry humor sie Ciebie dzis ima ;)
[#5] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #4


Dobry humor dobrym humorem...;)



Ale co? Może nie? :P
[#6] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #5


Moze nie. BB ma Amige tam, gdzie slonce...

Ale nadal nie wiem za co tego medala dostal
[#7] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #6


Skąd wiesz gdzie ma amigę? Sprawdzałeś? :P

Gdyby ją miał tam gdzie twierdzisz że ma, to by się o nią w sądzie nie mocował. :P
[#8] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #7


BB nie mocuje sie w sadze o Amige, tylko o kase, ktora moze z tego tytulu plynac.
[#9] Re: Bill Buck odznaczony
O tak, na rynku amigowym można zarobić niesamowitą kasę. Pewnie dlatego kolejni właściciele marki bankrutowali, a obecnego nie stać na własną stronę WWW ;)
[#10] Re: Bill Buck odznaczony
Widać że porządny człowiek z tego Bucka :).
[#11] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #9




Uprzedziłeś mnie w odpowiedzi :D - obecny właściciel robi TYYYYYYYYLE dla Amigi, że aż jestem w szoku... mniej więcej tyle co w latach 1999-2001 zrobiło Commodore -> czyli nic



no, przepraszam, pozwolili Hyperionowi wytłoczyć płytki z Os4 ;).



a co do orderu: coś mi się wydaje że poprzednia afera, tak rozdmuchiwana w 'ami-portalo-prasie(r)(tm)' to jednak była jakaś zagrywka polityczna, bo gdyby faktycznie - jakaś duża machloja - to by to tak nie skończyło się szybko - to raz, i dwa, Buck zamiast orderu dostał by zaproszenie do więzienia. No, chyba że ma takie mocne 'plecy', mnie jest wszystko jedno, grunt że Pegaz/Mos z tego korzysta . Już kiedyś MDW mówił na ten temat, i ja mam podobne zdanie :).
[#12] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #11




hmm.. wyglada na to, ze pan Buck po prostu dostal ten order za wprowadzenie "francuskiego" komputera i systemu operacyjnego [btw: ciekawe co by sie dzialo, gdyby byl polakiem :)] - to chyba cos jak z przywlaszczaniem sobie narodowosci Kopernika itp. ;)

A co do afer - to chyba zupelnie inna kwestia - wszak w naszym skorumpowanym swiecie polit-business oligarchii nie takie rzeczy juz "historia" ogladala. Wystarczy wlaczyc tv/pare serwisow i poczytac miedzy wierszami... ;) Poza tym nie wiem, jak w tamtym slonecznym kraju, ale w naszym wciaz mozna zatuszowac wiele, tudziez expresowo wyjsc z paki itp. itd. - do "kreatywnych" swiat nalezy ;) ;(
[#13] Re: Bill Buck odznaczony
A ja dopiero po przeczytaniu francuskiej strony dowiedziałem się, źe B.B. ma 26 lat, tylko 26! Nie grzebałem w sieci za jego danymi, ale wyobrażałem go sobie inaczej, jako starszego gościa. :D
[#14] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #12




cóż trudno się nie zgodzić , ale, cytując pana Borewicza: 'co zrobić...' :D
[#15] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #8


BB nie mocuje sie w sadze o Amige, tylko o kase, ktora moze z tego tytulu plynac.



No jak narazie to raczej KMOS (a konkretnie ten amerykanski naiwniak-fantasta-konsultant) glosil wszem i wobec, ze na Amidze chce zarobic. Genesi w oswiadczeniu lezacym gdzies na amiganews.de (jest takze polskie tlumaczenia) przyznaje, ze nie spodziewa sie zarabiac na Pegasosie. Wyjasniaja tam swoje cele (chociaz akurat to do mnie nie przemwia).
[#16] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #13


Francuskiego to ja nie znam, ale, chyba na morphos-news.de wyczytalem w komentach, ze to nie chodzi o to, ze BB ma 26 lat, tylko order jest za 26 lat pracy ;)
[#17] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #16




moze pracowal od kolyski?
[#18] Re: Bill Buck odznaczony
W odpowiedzi na komentarz #16


tylko order jest za 26 lat pracy



Wobec tego ja za około 18 lat też dostanę order. Fajnie wiedzieć. ;)
[#19] Re: Bill Buck odznaczony
Sądzę, że ten oreder niewiele ma wspólnego ze sprawami okołoamigowymi.
[#20] Re: Bill Buck odznaczony
Dostal order za machinacje finansowe. W koncu socjalistyczna Francja to jak socjalistyczna Polska. Jeden smietnik. bleeee
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem