Komentowana treść: Frodo 4.1b R3
[#1] Re: Frodo 4.1b R3
I jak chodzi FrodoSC na najwolniejszym PeggG3-600MHz predkosc

[#2] Re: Frodo 4.1b R3
Ma ktos CREATURES dzialajacego normalnie z MMagiC64 jak i Frodo( trzeba wlaczyc emulacje stacji dyskow;) )
[#3] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #2


Na Pegasie dziala CREATURES na FrodoSC z emulacja stacji dyskow.

Creatures z www.C64.com
[#4] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #3


To znaczy, ze tylko na SC dziala, ale sprawdze jeszcze ta wersje z www.c64.com dzieki



[#5] Re: Frodo 4.1b R3
Faktycznie ta udalo mi sie uruchomic tylko na SC tylko na 603e sie wleeecze bez frame skipp'a a stara uruchamia mi sie nawet na MagiC64 bez ceregieli tylko jest skopana zle skrakowana, kazdy lewel jest osobno co wychodzi na dobre przy wczytywaniu z ta emulacja floppa przy uruchomieniu gry nie trzeba tyle czekac jak na tej z c64.com, i mozna sobie popykac ale tylko na tych bez scroolingu planszach bo na reszcie cos sie wali jakby elementy gry nie pasowaly do ich ulozen np. murka niema tam gdzie powinien byc, a jest tam gdzie go nie powinno byc

Mam taka prosbe czy ma ktos oryginalna wersje bez inter cracingow trainerow itp. jak tak to bardzo prosze e-mailem i wielkie dzieki :D

A jak nie to moze ma ktos wersje na Amiske jeszcze bardziej i dzieki :*

[#6] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #1


Nie pamietam dokladnie ale kilkaset procent prefkosci C64 na pewno. :)
[#7] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #5


Pogrywasz w wersje gry, ktora zostala przerobiona z wersji dyskietekowej. Powstala ona dla uzytkownikow C64, ktorzy nie posiadali stacji dysków, a chcieliby pograc w CREATURES.

To moze juz czas dla tej gry i tego emulatora zakupic Pegasosa? :)
[#8] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #5


A jak nie to moze ma ktos wersje na Amiske jeszcze bardziej i dzieki :*


Creatures 2 na Amigę?
[#9] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #7


To nie jest wersja na kasete tylko normalny dysk z loaderem i osobnymi planszami ktore normalnie jak np. SuperFrogCD32 sie doczytuja . A moze gdzies uda mi sie dokupic stacje dyskietek tanio do c64 tylko jest jakas prosta wymiana miedzy AMY a c64 plikow



PS. Jak bedzie OS4 na Pegasosa to moze se kupie jak bede mial kase sie wie :D
[#10] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #8


Jedynka wiem, że jest ale 2 część

[#11] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #7


Tą przerobioną jak i R-TYPE mam na kasecie ale tylko pierwszą planszę i jest ok pod comciem. Zresztą wysłałem mailem to zobaczysz o co mi biega wystarczy MagiC64 by pograć tylko coś jest zrąbane przez trainer
[#12] Re: Frodo 4.1b R3
W odpowiedzi na komentarz #10


No właśnie drugiej części nie ma.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem