Komentowana treść: Nowe gry MiniGL
[#1] Re: Nowe gry MiniGL
Czemu tych gier nie możan ściągnąć tak jak innych?
[#2] Re: Nowe gry MiniGL
W odpowiedzi na komentarz #1


Hmmm, mam wrażenie, że autor te dwie gry zrobił jako shareware i każe sobie za nie wpierw zapłacić. :/ Ale to niech ktoś bardziej obeznany wyjaśni.
[#3] Re: Nowe gry MiniGL
W odpowiedzi na komentarz #2


Należy wysłać autorowi jakieś pieniądze. Autor nie precyzuje ile. Szczegóły tutaj.
[#4] Re: Nowe gry MiniGL
Autor jest biednym studentem który prosi o datki, każdemu kto przyśle do niego jakiekolwiek pieniądze, wyśle obie gry.

[#5] Re: Nowe gry MiniGL
W odpowiedzi na komentarz #4


Ja też jestem studentem dlatego duzo bym Mu nie wysłał ale jesli pare euro go zadowoli to moge wysłać :D
[#6] Re: Nowe gry MiniGL
W odpowiedzi na komentarz #4


Wiesz co jest najbardziej smutne? To, ze ten biedny student przy odrobinie (naprawde odrobinie) wiekszym wysilku i obecnej wiedzy i umiejetnosciach moglby "trzepac" calkiem przyzwoita kase piszac gry na inne platformy. Oczywiscie takze bardzo proste gry (nie mam na mysli normalnych gier na PC, bo takich sie juz w domowych warunkach nie da dzisiaj robic). Zawsze mnie bardzo smucil fakt, ze Amiga strasznie ogranicza i hamuje rozwoj. :( Tym bardziej doceniam kazdy przejaw amigowej inicjatywy.
[#7] Re: Nowe gry MiniGL
W odpowiedzi na komentarz #6


Zgadzam sie z Tobą z pisania TYLKO na amige jest bardzo ciężko wyżyć :(. Co prawda ja doiero sie ucze jednak wiem że moim podstawowym zajęciem nie bedzie praca dla amigi, a pozostanie to tak jak dzisjaj tylko hobby. W każdym razie w miare swoich skromnych możliwości staram sie wspierac amigową inicjatywe.

Dlatego ma pytanko? :) Czy ktoś już płacił/zamierza płacić autorowi za te i prawdopodobnie inne gry??
[#8] Re: Nowe gry MiniGL
Kurde mam tylko 2euro i 36centów ciekawe czy to wystarczy?

No i 2plny ;)
[#9] Re: Nowe gry MiniGL
W odpowiedzi na komentarz #7


Czy ktoś już płacił/zamierza płacić autorowi za te i prawdopodobnie inne gry??




Patrz wyniki ankiety
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem