Komentowana treść: PegXMac dla AmigaOne
[#1] Re: PegXMac dla AmigaOne
A może chociaż pół zdania wyjaśniający co to jest to "PegXMac" ?

To że RC5-72 Pegasos Team to "Pegasowcy łamiący RC5", co jest rzeczą oczywistą napisałeś. Ale opis "Peg cośtam" to już nie...Czyżby wszystko co ma w nazwie Pegazos jest oczywiste?
[#2] Re: PegXMac dla AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #1


Bootowalna plyta cd z linuxem, na ktorym wlaczany jest odrazu emulator maca.
[#3] Re: PegXMac dla AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #1


Wiesz, gdybym był bezczelny napisałbym "pogooglaj", ale poradzę ci tylko, abyś zdjął klapki z oczu i czasami zerknął w archiwum PPA. Jeżeli nie chcesz długo szukać kliknij tutaj. Wszystko już jasne?
[#4] Re: PegXMac dla AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #3


Nie chcę wojen ani kłótni. Nie chcę też trolować. Brakowało mi tylko w tym newsie takiej formy: Ukazał się "abc", jest to program do "def". Nie chciałem nikogo urażać, tylko podnieść "przejrzystość" PPA.

PegXMac to bardzo ciekawy produkt, znacznie ciekawszy niż ShapeShifter na klasyki. Pozdrawiam :)
[#5] Re: PegXMac dla AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #4


Jeżeli news pojawia się po raz pierwszy, dbamy o to, aby było wyjaśnione "z czym się to je". Przy kolejnych razach już jest to raczej zbędne - zainteresowani raczej wiedzą o co chodzi, a ci co nie wiedzą mogą pytać w komentarzach lub samemu poszukać (wystarczy zazwyczaj w PPA).
[#6] Re: PegXMac dla AmigaOne


a ci co nie wiedzą mogą pytać w komentarzach lub samemu poszukać (wystarczy zazwyczaj w PPA).



wydaje mi sie, ze Prince wlasnie to zrobil...
[#7] Re: PegXMac dla AmigaOne
W odpowiedzi na komentarz #6

Trochę zbyt "ofensywnie" (co by trzymać ostatnio panującą atmosferę Euro :)) w moim kierunku jak na mój gust. Ale już chyba sobie wszystko wyjaśniliśmy
[#8] Re: PegXMac dla AmigaOne


troche zbyt ofensywnie to podszedles do komentarza Prince'a (#3).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem