Komentowana treść: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos
[#1] Re: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos


Obudowa fajna. Ale czy to jest temat na niusa?!?
[#2] Re: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos
Ufff. Trudno o mniej funkcjonalną obudowę. Ani na tym monitora się nie postawi, ani koło biurka postawić nie można, na podłodze tez nie bardzo, bo za niskie. Musi stać obok monitora i zajmować niepotrzebnie miejsce. W życiu bym czegos takiego nie kupił. To mi przypomina trochę tego chorego Walkera, który był za niski żeby stać na podłodze (schylanie się do CD-ROMa rulez), a na stole nie mógł stać, bo jeżdził na kółkach. Taka kostka mi się nie podoba. Nie lubie grzebać w obudowach dasktop - tam tak wszystko pokręcone i nieporęcznie umiejscowione jest. Według mnie tower to jednak rozwiązanie najbliższe ideałowi przy konstrukcjach obecnych komputerów. Oczywiście bywają "towery", które nadają się tylko na śmietnik. W końcu każdą ideę można skopać. :)
[#3] Re: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos
W odpowiedzi na komentarz #2


I tak wiadomo, że najlepszą obudowę ma mój Pegasos .
[#4] Re: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos
W odpowiedzi na komentarz #2


W sam raz na biurko _pod_ LCD :)
[#5] Re: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos
W odpowiedzi na komentarz #3


Wydaje mi się, iż mój iMac ma jednak lepszą obudowę od jakiegokolwiek Pegaza. ;) :P
[#6] Re: Obudowa Antec Aria Cube mATX i Pegasos
W odpowiedzi na komentarz #5


Jak to moj kolega powiedzial widzac IMaca "...ten smieszny telewizorek to komputer!?!"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem