Komentowana treść: Letnia promocja w Elbox Computer
[#1] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
A polska strona promocji znajduje się na stronie polskiego sklepu internetowego www.sklep.elbox.com, tutaj.
[#2] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
Hehe... szkoda ze temperatura w Krakowie nigdy nie osiaga 90-100 stopni :)
[#3] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #2


A mnie się wydaje, że warto się cieszyć nawet z tych ponad 20 stopni.
[#4] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
Panowie z Elboxu dobrze wiedzą co robią. Pogoda tego lata nie dopisuje, więc na takiej promocji zbytnio nie stracą.

Główka do interesu pracuje! ;)
[#5] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
Hmm, a gdyby temperatury (teoretycznie) spadły poniżej zera to jak by było z tą promocją?;)
[#6] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
A ja na to jak na lato ;)
[#7] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
Jakby promocja byla zwiazana z iloscia opadow to tego lata Elbox by chyba zbankrutowal. ;) Leje juz chyba miesiac (przynajmniej w mojej czesci Legnicy). Nie pamietam juz doby bez opadow. :(
[#8] Re: Letnia promocja w Elbox Computer


Hmm...fajnie, tylko szkoda, ze czas mediatorow, fastATA'ow i innych prometeuszow juz dawno przeminal... :(

Czy Elbox ma zamiar zaoferowac nam cos na dzisiejszym, zmienionym rynku amigowym?
[#9] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #8


SharkaPPC, juz niedlugo jak sie domyslam... :)

[#10] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #2




Zauwaz jednak ze taka promocja letnia daje zawsze wieksza pewnosc

upustu niz promocja zimowa. W lecie rzadko temperatura spada

ponizej 20 stopni C a zimy ostatnio sa lagodne wiec nie dostaniesz

wiecej niz 10% w najwieksze mrozy.

[#11] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #7


To zemsta Tego z góry za Twoje narzekania. Przecież pamiętasz jak mówiłeś o Legnicy "tu jest taka bieda, że nawet deszcz nie pada"? No to masz ...
[#12] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #11


Hehehe dobre. Nie wiedziałem, że moje żałosne słowa sa aż tak pamiętane. :)



Ale ale... Ja narzekam też na to, że ciągle nie ma publicznego MOSa 1.5. Czyżby to oznaczało, że niedługo można się spodziewać? Fajnie byłoby miec dar "wykrakiwania" sobie tego co się chce. :)
[#13] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #12


To narzekaj na MOSa 1.5 i jeszcze porzekaj troche na moja sytuacje finansowa, ok? ;)
[#14] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #13


Załatwione - w najbliższym czasie możesz się spodzierwać poprawy. :) Ja narzekałem na swoją sytuację finansową i taką jeszcze inną i się poprawiło. :) Tylko coś te moje czary chyba nie działają na MorphOSa 1.5.
[#15] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
W odpowiedzi na komentarz #14


dasz rade, wierzymy w Ciebie
[#16] Re: Letnia promocja w Elbox Computer
Właśnie w Wiadomościach podali prognozę pogody. W piątek w Krakowie ma być 32 stopnie!!!!!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem