Komentowana treść: Kulce
[#1] Re: Kulce
Świetnie! Bardzo mi sie ta gra podoba. Kiedyś przy wersji dla AmigaOS straciłem kuuupę czasu. :) Niby prosta, a bardziej mnie wciągneła niż jakieś "wypasy 3D" na peceta przy których zasypiam jak tylko pooglądam wypasione obiekty, tekstury i popodniecam się niesamowitym wykonaniem, ogromem pracy i pieniędzmi w nie włożonymi. :)
[#2] Re: Kulce
Gralem kiedys w ta gre na PC'ecie u kumpla i musze powiedziec ze mnie

wciagnela jak diabli. Ucieszybym sie gdyby wszyla takze na 68k.

Czy istnieje taka opcja?
[#3] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #2


Na 68k istnieje taka gra. Co prawda napisana jest w Amosie i wygląda dużo gorzej.
[#4] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #2


Kulce w wersji dla 68k leza na Aminecie od bardzo dawna - ftp://de.aminet.net/pub/aminet/game/wb/Kulce.lha!
[#5] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #2


Jest wersja dla AmigaOS 68k. Mam ją na Amidze chyba od ponad roku. Tego samego autora, też w ładnym okienku (tylko nie pod MUI). To co jest w newsie to jest wersja 2.0, a to co ja mam na Amidze to jest 1.1. Jak chcesz to mogę wysłac na maila (140kB w LHA). :)
[#6] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #5



Bardzo chetnie.



Ps. w poprzenim komentarzu zrobilem blad w swoim nicku. Czy ktos to moze poprawic?
[#7] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #6


Poprawiłem. A dlaczego na stałe się nie zalogujesz?
[#8] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #3






Na 68k istnieje taka gra. Co prawda napisana jest w Amosie i wygląda dużo gorzej.



Na 68k istnieją przynajmniej 3 takie gry. Jedna, to ta o której zapewne myślałeś czyli Coulor Lines, druga rosyjska Lines Deluxe i trzecia to wspomniane Kulce. Dwie ostatnie pozycje działają na classicu na kartach graficznych, choć Lines Deluxe trzeba promować.
[#9] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #8


Tak, Color Lines to angielski odpowiednik. Ja myślałem o polskiej grze, napisanej w Amosie przez Krzysztofa Koziarka. Nazywa się ona po prostu Kulki ;)
[#10] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #8



Mnie by bardzo pasowala taka w ktora by bez problemow mozna bylo

na blacie pograc bez zadnych sztuczek w promowaniu ekranu.

[#11] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #7



Faktycznie nie pomyslalem o tym.

Wielkie dzieki za poprawke.

[#12] Re: Kulce


Fajna

748 punktów
[#13] Re: Kulce
W odpowiedzi na komentarz #12


na jakim poziomie ?
[#14] Re: Kulce


A tam są jakieś poziomy?!?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem