Komentowana treść: Amiga Remix - reaktywacja
[#1] Re: Amiga Remix - reaktywacja
Od niedawna zacząłem słuchać tych i innych remiksów z amigowych gier. Przyznam, że miałem uprzedzenia co do tego typu utworów bo kojarzy mi się to z gotowcami, które są przerabiane lub wykorzystywane przez kogoś. Jednak tutaj w przypadku niektórych utworów mogę powiedzieć, że remiksy są dobre. Np. jeden z remiksów Wolfchild, International Karate czy Lotusa. Czasami lecą takie w radiu nectarine dlatego łatwiej było mi się przekonać do tych utworów. Oczywiście wiele jest takich sobie lub kiepskich jak dla mnie, no ale żeby to stwierdzić trzeba pobrać mp3 i posłuchać ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem