Komentowana treść: Wolfenstein3D 1.4
[#1] Re: Wolfenstein3D 1.4
Christian Sauer usunął optymilizację kodu przez co cały engine nieco zwolnił.



Biedne procesory G3/G4. Jak one sobie teraz dadzą radę. Toż to ogromne wyzwanie. ;)



A tak na serio... Odpaliłem to w okienku. Chodzi tak jak powinno chodzić. Jednak na screenie są zupełnie skopane kolory, obraz się wafli, murga. PowerSDL mam nowe (dzisiaj aktualizowałem). Dokumentacji (czy choćby malusiego pliku readme.txt) nie ma, sam nic nie wykumałem. Da się z tym coś zrobić?

[#2] Re: Wolfenstein3D 1.4
Masakra... Wiem, że wersja bez optymalizacji, ale jednak to przegięcie. 030/50 MHz + FPU, LOW-RES i żabie skoki. To pod Fusion Macowy Wolf3D chodzi świetnie w porównaniu z tym
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem